• Oferty
  • Wszystkie ofertyGliwiceSupportIT Tools Consultant
    IT Tools Consultant
    Support
    SellWise Szymon Negacz Sp.k

    Gliwice
    2 535 - 3 042 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    CRM

    sprzedaż B2B

    B2B marketing

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jesteśmy firmą, która poprzez połączenie swoich kompetencji pomaga przedsiębiorstwom rosnąć w siłę i osiągać najlepsze wyniki sprzedażowe. Pracujemy w oparciu o naszą autorską metodykę Wise Selling System.

    Poszukujemy osoby, która posiada szeroką wiedzę biznesową oraz technologiczną z zakresu rozwiązań systemowych dla biznesu (np. CRM, systemy marketingowe, prospectingowe). Jeśli posiadasz analityczny umysł, lubisz wyzwania i jesteś zorientowany na rozwój ta oferta jest dla Ciebie!

    Obowiązki:

    • Analizowanie sytuacji klienta i rekomendowanie konkretnych rozwiązań technologicznych przy wykorzystaniu naszego autorskiego narzędzia doboru systemów dla klienta
    • Wdrażanie systemów IT (np. MAP, CRM, PM) dopasowanych do procesów i modelu pracy klienta
    • Współpraca z klientem w celu utrzymania systemów oraz szkolenia zespołów z ich obsługi

    Wymagania:

    • Doświadczenie w sprzedaży doradczej lub w marketingu B2B (minimum 2 lata)
    • Wiedza biznesowa oraz znajomość procesów zachodzących w środowisku B2B
    • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów i we wdrażaniu systemów IT
    • Znajomość narzędzi IT wspierających sprzedaż i marketing

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
    • Wynagrodzenie w wysokości 10 000 netto + VAT (po 3 miesiącach 12 000 netto + VAT oraz premie)
    • Pracę zdalną i elastyczny czas pracy
    • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
    2 535 - 3 042 USD

    B2B