• Wszystkie ofertyWarszawaHoReCaGastronomiaSUPERVISOR do grupy Sen Warsaw
    SUPERVISOR do grupy Sen Warsaw
    HoReCa
    Sen Warsaw

    Warszawa
    1 267 - 1 622 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy

    Opis stanowiska

    OPIS

    Cel stanowiska:

    1. Wsparcie managera operacyjnego w prowadzeniu zmian klubu w piątki i soboty w godzinach wieczornych i nocnych

    2. Utrzymywanie na jak najwyższym poziomie serwisu gości znajdujących się w

    klubie, budowanie relacji z gośćmi

    3. Zarządzanie kadrą serwisową podczas prowadzonych zmian według przyjętych standardów

    Raportowanie:

    1. Manager Operacyjny

    Szczegółowy zakres zadań:

    1. Przygotowanie sali do serwisu według obowiązujących standardów

    2. Monitoring wydajności / produktywności kelnerów - kontrola upsellingu.

    3. Dbanie o wysoki poziom czystości i estetyki sali podczas serwisu

    4. Praca na funkcjach operacyjnych klubu

    5. Motywowanie podległego zespołu, planowanie nowych wyzwań we współpracy z zespołem managerskim z departamentu operacyjnego.

    6. Wyznaczanie i rozliczanie celów podległego zespołu kelnerów:

    7. Przygotowywanie analiz zleconych przez przełożonych.

    8. Prowadzenie remanentów podległego departamentu według wytycznych ustalonych z przełożonym

    9.  Bieżąca kontrola stanu technicznego lokalu i zgłaszanie do przełożonego lub technicznego usterek

    10.  Aktywne uczestniczenie w wewnętrznych spotkaniach operacyjnych, warsztatach i szkoleniach

    Klauzula RODO

    Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz z klauzurą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb  niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem  Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych  osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz  uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"

    Wszystkie ofertyWarszawaHoReCaGastronomiaSUPERVISOR do grupy Sen Warsaw
    1 267 - 1 622 USD