Cześć, tutaj ekipa BohatERPów i BohatERPek!
Jesteśmy polską firmą, która od 20+ lat tworzy dedykowane systemy ERP i WMS dla średnich i dużych firm. Rozwijamy nasz autorski produkt – Teneum, i teraz budujemy nowoczesną warstwę technologiczną i produktową od podstaw.
Jeśli zależy Ci na pracy w miejscu, w którym Twój głos ma znaczenie i chcesz mieć realny wpływ na tworzone rozwiązania – dołącz do nas! 🔥
O Zespole
Jesteśmy zespołem odpowiedzialnym za rozwój nowego produktu klasy ERP/WMS – Teneum 7, tworzonego w nowoczesnych technologiach (.NET 9 / C# 13, Blazor, PostgreSQL, RabbitMQ, Kubernetes). Naszym celem jest budowa skalowalnego, wysokiej jakości systemu, który stanie się podstawą wdrożeń i sprzedaży w Polsce oraz Europie.
Tworzymy nowy standard ERP/WMS, oparty na solidnej architekturze, miernikach inżynierskich i metodykach Domain-Driven Design.
Szukamy doświadczonego Project Managera, który pomoże nam w uporządkowaniu pracy, komunikacji i organizacji projektów.
💻 Za co będziesz odpowiedzialny/a:
organizację pracy zespołu developerskiego, DevOps i PO – planowanie, retrospektywy, synchronizacja,
dbanie o rytm pracy i mierzenie postępów (velocity, burndown, capacity),
uporządkowanie i rozwój procesów (Scrum, Kanban lub hybryda – zależnie od potrzeb),
organizację raportowania statusu prac do zespołu i liderów (np. przez dashboardy, JIRA, arkusze),
koordynację przygotowania systemu produktowego pod konkretne wdrożenia,
synchronizacje z kierownikami projektów wdrożeniowych, aby zapewniać spójność planów i funkcjonalności,
wsparcie w przygotowaniu i utrzymaniu wersji demonstracyjnych i standardów funkcjonalnych.
🚀 Czym wyróżnia się ta rola?
Masz realny wpływ na procesy i narzędzia – oczekujemy inicjatywy i samodzielności.
Nie musisz odtwarzać procedur – możesz je tworzyć i usprawniać razem z zespołem.
Współpracujesz z zespołem technicznym na wysokim poziomie – w tym DevOps, architekci, PO.
Zmieniasz sposób pracy całej organizacji – poprzez lepszą synchronizację i planowanie.
🔍 Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
masz przynajmniej 3 lata doświadczenia jako PM w środowisku IT / software house / zespole produktowym,
posiadasz doświadczenie w pracy z zespołami programistycznymi,
współpracowałeś/aś z DevOpsami, QA, PO – i rozumiesz role inżynierskich metryk (DORA, velocity, capacity),
posiadasz praktyczną znajomość Scrum i Kanban oraz świadomość, kiedy je łączyć lub adaptować,
wychodzisz z inicjatywą wprowadzania usprawnień i proponujesz zmiany zwiększające efektywność pracy
bardzo dobrze organizujesz, planujesz, moderujesz retrospektywy oraz usprawniasz procesy,
posiadasz praktyczne doświadczenie z Jira,
biegle posługujesz się arkuszami Google / Excel,
potrafisz analizować dane i wyciągać wnioski wspierające decyzje projektowe,
cechuje Cię wysoka komunikatywność i umiejętność budowania dobrych relacji,
odnajdujesz się w środowisku dużej autonomii,
jesteś gotowy/a do pracy z biura we Wrocławiu w modelu hybrydowym (2 dni stacjonarnie/tydzień).
⭐ Dodatkowo ucieszy nas, jeśli:
posiadasz doświadczenie z systemami ERP/WMS,
znasz metryki inżynierskie i analityczne (np. JIRA Dashboards, DORA, velocity, burndown),
posiadasz Certyfikat AgilePM,
masz doświadczenie w pracy z produktami typu SaaS.
❓ Co my możemy Ci zaoferować?
Miejsce, w którym zostaniesz na dłużej (jeśli współpraca będzie układała się pomyślnie, zaproponujemy Ci umowę na czas nieokreślony oraz wspólnie określimy atrakcyjną dla Ciebie ścieżkę rozwoju).
Rozwój kompetencji technicznych oraz biznesowych, dzięki współpracy i (jeśli będziesz chętny/a) kontaktowi z Klientami.
Realny wpływ na swoją pracę oraz otoczenie, u nas każdy głos się liczy, a wiele firmowych decyzji podejmujemy wspólnie.
Kulturę organizacyjną promującą szacunek i odwagę, wspierającą integracje, współpracę oraz brak korporacyjności.
Poznanie świetnych ludzi i nawiązanie nowych znajomości. Lubimy siebie i chętnie spędzamy razem czas – jeździmy na wyjazdy, nabijamy wspólnie kilometry w sportowych wyzwaniach, gramy w planszówki i wiele innych.
🎁 A dodatkowo:
Indywidualnie przygotowany proces adaptacji oraz wsparcie mentora przez cały czas jego trwania.
Dostęp do wirtualnej biblioteki Legimi.
Dofinansowanie wsparcia psychologicznego z Wellbee.
System kafeteryjny w postaci punktów, który można wykorzystać na platformie MyBenefit lub pokrycie w całości albo dofinansowanie opieki medycznej Lux Med, czy karty Multisport.
Program Grantów, czyli możliwość zorganizowania integracji według własnego pomysłu.
Dostęp do biura we Wrocławiu, w którym znajduje się między innymi bilard, rzutki, PS5 i przestronny taras.
Szansę na budowanie marki osobistej poprzez merytoryczne udzielanie się na naszym firmowym blogu.
Wspólne świętowanie ciekawych świąt tematycznych.
Możliwości rozwoju indywidualnego, dzięki dofinansowaniom z budżetu rozwojowego.
📑 Kilka słów o rekrutacji:
Od samego początku będziemy zwracać się do siebie po imieniu.
Nie będziemy zwlekać, rekrutacje staramy się przeprowadzać możliwie jak najszybciej, żeby nie trzymać Cię w niepewności.
Pierwszy etap to krótka rozmowa telefoniczna - opowiemy więcej o projekcie i zadamy pytania o Twoje doświadczenia.
Drugi etap to spotkanie rekrutacyjne wraz z częścią praktyczną.
Po każdym etapie rekrutacji otrzymasz informację zwrotną.
Netto miesięcznie - B2B
Brutto miesięcznie - UoP
Rekomendowane oferty