• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedażAccount Manager (branża Smart Home + Budownictwo)
    Account Manager (branża Smart Home + Budownictwo)
    Sprzedaż
    Smart Home Center

    Warszawa
    1 521 - 2 281 USDNetto miesięcznie - Dowolna
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    automatyka

    elektronika

    branża budowlana

    branża IT

    branża nieruchomości

    elektrotechnika

    Mile widziane

    analiza finansowa

    B2B marketing

    Opis stanowiska

    Smart Home Center to innowacyjna spółka technologiczna , zajmującą się dystrybucją i sprzedażą rozwiązań dla inteligentnych budynków.

    W związku z dynamicznym rozwojem , szukamy kreatywnej osobowości-sprzedażowej , która wesprze nas we wprowadzeniu na rynek innowacyjnego i przełomowego rozwiązania dla budynków wielorodzinnych.

    📍Warszawa

    Kwalifikacje i doświadczenie:

    Wykształcenie:

    • Preferowane wykształcenie wyższe w dziedzinach takich jak zarządzanie, marketing, technologia lub inżynieria.

    Doświadczenie zawodowe:

    • Minimum 5 lat doświadczenia w sprzedaży w branży technologicznej, budownictwie lub związanej z rozwiązaniami Smart Home.

    Znajomość rynku:

    • Mile widziane zrozumienie technologii domofonowych, Smart Home/Smart Building oraz trendów rynkowych.
    • Znajomość konkurencji i umiejętność identyfikowania i analizowania nowych możliwości biznesowych.

    Umiejętności:

    Umiejętności sprzedażowe:

    • Doskonałe umiejętności negocjacyjne i prezentacyjne.
    • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z kluczowymi klientami i partnerami biznesowymi.
    • Umiejętność tworzenia i realizowania strategii sprzedażowych.

    Kompetencje analityczne:

    • Zdolność do analizy danych rynkowych i sprzedażowych w celu optymalizacji strategii i działań.
    • Biegłość w korzystaniu z narzędzi CRM i innych systemów zarządzania sprzedażą.

    Komunikacja:

    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne w mowie i piśmie.
    • Umiejętność przekazywania skomplikowanych informacji technicznych w sposób zrozumiały dla klientów i zespołu.
    • Znajomość branży deweloperskiej będzie bardzo dobrym atutem

    Cechy osobiste:

    Proaktywność i innowacyjność:

    • Zdolność do inicjowania nowych projektów i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań.
    • Kreatywność w podejściu do rozwiązywania problemów.

    Orientacja na wyniki:

    • Skoncentrowanie na osiąganiu i przekraczaniu celów sprzedażowych.
    • Zorientowanie na wyniki i konsekwencja w działaniu.

    Elastyczność i adaptacyjność:

    • Zdolność do pracy w dynamicznym i zmieniającym się środowisku.
    • Szybkie przystosowywanie się do nowych technologii i trendów rynkowych.

    Dodatkowe kwalifikacje:

    Znajomość języków obcych:

    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
    • Znajomość dodatkowych języków obcych (szczególnie włoskiego) może być atutem.

    Certyfikaty i szkolenia:

    • Dodatkowe certyfikaty w dziedzinie sprzedaży, zarządzania lub technologii Smart Home mogą być atutem.
    • Prawo jazdy kat. B

    Podsumowanie:

    Kandydat na stanowisko Account Managera rozwiązań Smart Home powinien być doświadczonym profesjonalistą z silnym zapleczem technologicznym i sprzedażowym, zdolnym do realizacji ambitnych celów sprzedażowych w dynamicznym środowisku rynkowym.

    Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedażAccount Manager (branża Smart Home + Budownictwo)
    1 521 - 2 281 USD

    Dowolna