Oferty
Dyrektor Sprzedaży rozwiązań Smart Home
Sprzedaż

6 000 - 12 000 PLNBrutto miesięcznie - Dowolna
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

CRM

Microsoft Office Excel

dobra organizacja pracy

account manager

kreatywność

prawo jazdy kat. B

język angielski

sprzedaż

Mile widziane

skuteczna komunikacja

Opis stanowiska

Smart Home Center to innowacyjna spółka technologiczna , zajmującą się dystrybucją i sprzedażą rozwiązań dla inteligentnych budynków.

W związku z dynamicznym rozwojem , szukamy kreatywnej osobowości-sprzedażowej , która wesprze nas we wprowadzeniu na rynek innowacyjnego i przełomowego rozwiązania dla budynków wielorodzinnych jak również zbuduje zespół sprzedażowy dla całego portfolio firmy.

📍Warszawa

Kwalifikacje i doświadczenie:

Wykształcenie:

  • Preferowane wykształcenie wyższe w dziedzinach takich jak zarządzanie, marketing, technologia lub inżynieria.

Doświadczenie zawodowe:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w sprzedaży, z czego co najmniej 3 lata na stanowisku kierowniczym w branży technologicznej lub związanej z rozwiązaniami Smart Home.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym i osiąganiu wyznaczonych celów sprzedażowych.

Znajomość rynku:

  • Mile widziane zrozumienie technologii domofonowych oraz Smart Home/Smart Building oraz trendów rynkowych.
  • Znajomość konkurencji i umiejętność identyfikowania i analizowania nowych możliwości biznesowych.

Umiejętności:

Umiejętności sprzedażowe:

  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne i prezentacyjne.
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z kluczowymi klientami i partnerami biznesowymi.

Zarządzanie zespołem:

  • Silne umiejętności przywódcze i doświadczenie w motywowaniu oraz rozwijaniu zespołów sprzedażowych.
  • Umiejętność tworzenia i realizowania strategii sprzedażowych.

Kompetencje analityczne:

  • Zdolność do analizy danych rynkowych i sprzedażowych w celu optymalizacji strategii i działań.
  • Biegłość w korzystaniu z narzędzi CRM i innych systemów zarządzania sprzedażą.

Komunikacja:

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne w mowie i piśmie.
  • Umiejętność przekazywania skomplikowanych informacji technicznych w sposób zrozumiały dla klientów i zespołu.
  • Znajomość branży deweloperskiej będzie bardzo dobrym atutem

Cechy osobiste:

Proaktywność i innowacyjność:

  • Zdolność do inicjowania nowych projektów i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań.
  • Kreatywność w podejściu do rozwiązywania problemów.

Orientacja na wyniki:

  • Skoncentrowanie na osiąganiu i przekraczaniu celów sprzedażowych.
  • Zorientowanie na wyniki i konsekwencja w działaniu.

Elastyczność i adaptacyjność:

  • Zdolność do pracy w dynamicznym i zmieniającym się środowisku.
  • Szybkie przystosowywanie się do nowych technologii i trendów rynkowych.

Dodatkowe kwalifikacje:

Znajomość języków obcych:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Znajomość dodatkowych języków obcych może być atutem.

Certyfikaty i szkolenia:

  • Dodatkowe certyfikaty w dziedzinie sprzedaży, zarządzania lub technologii Smart Home mogą być atutem.
  • Prawo jazdy kat. B

Podsumowanie:

Kandydat na stanowisko dyrektora sprzedaży rozwiązań Smart Home powinien być doświadczonym profesjonalistą z silnym zapleczem technologicznym i sprzedażowym, zdolnym do zarządzania zespołem i realizacji ambitnych celów sprzedażowych w dynamicznym środowisku rynkowym.

6 000 - 12 000 PLN

Dowolna