• Wszystkie ofertyRuda ŚląskaZdrowieFarmacjaTechnik Farmacji
    Technik Farmacji
    Zdrowie
    SMART-HR

    Ruda Śląska
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    obsługa klienta

    sprzedaż

    b.dobra organizacja pracy

    komunikatywność

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

    Dla naszego klienta – sieci aptek z długoletnimi tradycjami, gdzie dobro pacjenta stawiamy ponad korporacyjne standardy – poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Ruda Śląska, woj. Śląskie

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

    • Pomoc, wsparcie i fachową obsługę pacjenta,
    • Sprzedaż leków jak i wyrobów medycznych,
    • Wsparcie w przygotowywaniu leków recepturowych,
    • Przyjęcie towaru i wsparcie w bieżących działaniach apteki.

    Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

    • Wykształcenie średnie, tytuł: Technik Farmacji,
    • Komunikatywności oraz otwartości na doskonalenie obsługi pacjenta,
    • Umiejętności pracy w zespole,
    • Profesjonalnego podejścia do wykonywanych obowiązków,
    • Zaangażowania oraz dobrej organizacji pracy.

    Pracodawca oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Szkolenia stanowiskowe oraz bieżące wsparcie przełożonego,
    • Przyjazną atmosferę w zgranych zespole,
    • Atrakcyjne rabaty pracownicze,
    • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8-20 + sobota 8-14,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia kompetencji.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres mailowy:

    praca@smart-hr.pl

    (W temacie wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska)

    www.smart-hr.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SMART-HR z siedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

    Posiadamy wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9901.