Oferty
Sprzedawca (umowa zlecenie) - Śrem S1 Center
Sprzedaż

Śrem
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UZ
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

praca w zespole

odpowiedzialność

Opis stanowiska

SMYK jest polską marką produktów dla dzieci, która działa na rynku od 1977 roku. Sieć handlowa SMYKA obejmuje ponad 230 sklepów stacjonarnych w Polsce, sklep internetowy smyk.com, a także łącznie prawie 40 sklepów własnych za granicą.

Pozwala nam to jako firmie na zapewnienie Ci stabilnego zatrudnienia.

Wciąż się rozwijamy a do tego potrzebujemy właśnie Ciebie!

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA?

  • Wsparcie w bieżących procesach związanych z funkcjonowaniem sklepu

(przygotowanie towaru do wyłożenia oraz jego ekspozycja, obsługa kasy fiskalnej)

CO UŁATWI CI REALIZACJĘ ZADAŃ?

  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Otwartość na dynamikę i zmiany w codziennej pracy
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania i obowiązki
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktu z Klientem
  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym oraz w weekendy

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?

  • Zatrudnienia w ramach umowy zlecenie
  • Zespołu, który służy pomocą i dba o wspólne relacje
  • Wsparcia bardziej doświadczonych kolegów we wdrożeniu w obowiązki
  • Możliwości dopasowania godzin pracy do Twoich potrzeb

DO PEŁNEJ UKŁADANKI BRAKUJE NAM TYLKO CIEBIE :)