• Wszystkie ofertyBolechowo-OsiedleInżynieriaMotoryzacjaBattery Systems Installation Coordinator
    Battery Systems Installation Coordinator
    Inżynieria
    Solaris Bus & Coach sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    SYSTEMY ELEKTRYCZNE

    język angielski

    Opis stanowiska

    Twoje zadania:

    • opracowywanie szczegółowych instrukcji montażu baterii w pojazdach elektrycznych, uwzględniając aspekty bezpieczeństwa, ergonomii oraz efektywności pracy,

    • koordynacja działań z Działem Inżynierii Produkcji w celu zapewnienia optymalnej integracji systemów bateryjnych z liniami produkcyjnymi oraz dostosowania procesów montażowych,

    • przeprowadzanie analiz PFMEA (Process Failure Mode and Effects Analysis) w celu identyfikacji potencjalnych ryzyk w procesie instalacji baterii i wdrażanie działań prewencyjnych,

    • monitorowanie i analizowanie aktualnych procesów instalacyjnych oraz wdrażanie usprawnień mających na celu zwiększenie efektywności, jakości oraz bezpieczeństwa operacji,

    • identyfikowanie potrzeb inwestycyjnych związanych z procesem instalacji baterii oraz opracowywanie planów inwestycyjnych mających na celu unowocześnienie i optymalizację linii produkcyjnych,

    • nadzorowanie, aby procesy montażu baterii były zgodne z obowiązującymi normami i przepisami, w szczególności w zakresie bezpieczeństwa pracy, ochrony środowiska oraz jakości produkcji,

    • opracowywanie i prezentowanie dokumentacji technicznej oraz raportów dotyczących postępów prac, wyników analiz PFMEA oraz wdrożonych usprawnień w procesie instalacji baterii,

    • udzielanie wsparcia technicznego pracownikom linii produkcyjnych w zakresie montażu baterii, rozwiązywanie problemów technicznych oraz szkolenie zespołu z nowych procesów.

    Nasze oczekiwania:

    • co najmniej 4 lata doświadczenia w pracy związanej z instalacją systemów elektrycznych lub pracami produkcyjnymi w branży automotive,

    • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: automatyka, elektrotechnika, elektronika, mechatronika, inżynieria produkcji, zarządzanie produkcją,

    • biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca skuteczną komunikację i współpracę z międzynarodowymi partnerami (min. B2)

    • uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV ,

    • doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu PFMEA w środowisku produkcyjnym,

    • wiedza z zakresu procesów instalacyjnych i metod optymalizacji produkcji,

    • znajomość oprogramowania do zarządzania procesami produkcyjnymi,

    • zainteresowania związane z elektromobilnością i gotowość do zdobywania wiedzy w obszarze systemów bateryjnych,

    • wysokie umiejętności interpersonalne oraz umiejętność pracy zespołowej.

    Benefity:

    ·      premia gwiazdkowa- w wysokości do 75% miesięcznego wynagrodzenia

    ·      dofinansowanie wakacji- jednorazowa kwota w wysokości 2700 zł brutto

    ·      dofinansowanie do posiłków- kantyna pracownicza, obiad dwudaniowy za 3 zł

    ·      ruchome godziny pracy i możliwość pracy zdalnej- możliwość rozpoczęcia pracy między 6 a 9, praca hybrydowa

    ·      prywatna opieka medyczna – PZU Zdrowie

    ·      platforma benefitowa- sam_a decydujesz z czego korzystasz-  karta sportowa- Multisport/ Medicover Sport, punkty do wydania np. kino, zakupy, restauracje, wycieczki)

    ·     Ubezpieczenie grupowe- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia do grupowego ubezpieczenie Allianz/ PZU

    ·      nauka języków obcych- zajęcia online z języka angielskiego z lektorem sponsorowane przez pracodawcę

    ·      szkolenia i rozwój- możliwość wzięcia udziału w rekrutacjach wewnętrznych, szkolenia adekwatne do Twojego stanowiska oraz potrzeb biznesu, szkolenia wewnętrzne, możliwość dofinasowania studiów podyplomowych

    ·      przyzakładowy żłobek- zlokalizowany obok siedziby firmy, atrakcyjna cena, godziny otwarcia 5:30-18

    ·      parking dla pracowników

    ·      program poleceń pracowników- bonus finansowy po zatrudnieniu polecanego pracownika)

    ·      pracowniczy program emerytalny- dobrowolne dodatkowe środki na emeryturę

    ·     program „Mam Pomysł”

    Wszystkie ofertyBolechowo-OsiedleInżynieriaMotoryzacjaBattery Systems Installation Coordinator