• Oferty
  • Wszystkie ofertyPoznańPrawoPrawnik
    Prawnik
    Prawo
    Solaris Bus & Coach sp. z o.o.

    Prawnik

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    prawo pracy

    przetargi publiczne

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Solaris Bus & Coach Sp. z o.o. to jeden z europejskich liderów produkcji autobusów i trolejbusów. Bazując na 27-letnim doświadczeniu i ponad 23 000 wyprodukowanych pojazdach, Solaris każdego dnia wpływa na jakość komunikacji miejskiej w setkach miast w całej Europie. Z myślą o przyszłości, firma wyznacza nowe standardy, dynamicznie rozwijając swoje produkty, zwłaszcza w obszarze elektromobilności. Codzienny wysiłek ponad 2700 pracowników firmy napędzany jest nieustanną potrzebą odkrywania i zmiany otoczenia na lepsze.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów do naszego działu Prawnego:

    Prawnik

    Praca hybrydowa – 50 % w trybie zdanym, 50 % biuro – Bolechowo – Osiedle.

    Twoje zadania:

    • obsługa prawna dotycząca bieżącej działalności Spółki,
    • sporządzanie opinii prawnych, umów, regulaminów, pism urzędowych i pism procesowych,
    • informowanie o istotnych zmianach w obowiązującym stanie prawnym,
    • monitorowanie orzecznictwa sądowego,
    • uczestnictwo w postępowaniach przed sądami i innymi organami,
    • tworzenie prawa wewnętrznego dotyczącego funkcjonowania Spółki.

    Nasze oczekiwania:

    • •wykształcenie wyższe prawnicze (mile widziani aplikanci radcowscy bądź adwokaccy),
    • minimum cztery lata doświadczenia zawodowego zdobytego w kancelarii prawnej lub dziale prawnym przedsiębiorstwa,
    • praktyczna znajomość prawa zamówień publicznych i prawa pracy,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
    • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Word,
    • wysokie umiejętności analityczne i interpersonalne,
    • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy.

    Co oferujemy?

    • premię roczną,
    • dofinansowanie wakacji,
    • dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej,
    • ruchome godziny pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej- możliwość rozpoczęcia pracy między 6 a 9,
    • prywatną opiekę medyczną – PZU Zdrowie
    • platformę benefitową- sam_a decydujesz z czego korzystasz- karta sportowa- Multisport/ Medicover Sport, punkty do wydania np. kino, zakupy, restauracje, wycieczki)
    • ubezpieczenie grupowe,
    • naukę języków obcych- zajęcia online z języka angielskiego z lektorem sponsorowane przez pracodawcę,
    • szkolenia i rozwój- możliwość wzięcia udziału w rekrutacjach wewnętrznych, szkolenia adekwatne do Twojego stanowiska oraz potrzeb biznesu, szkolenia wewnętrzne, możliwość dofinasowania studiów podyplomowych,
    • przyzakładowy żłobek- zlokalizowany obok siedziby firmy,
    • parking dla pracowników,
    • program poleceń pracowników- bonus finansowy po zatrudnieniu polecanego pracownika)
    • pracowniczy program emerytalny- dobrowolne dodatkowe środki na emeryturę,
    • program „Mam Pomysł”.