• Wszystkie ofertyKrakówMarketingContent / CopywritingSEO Content Writer
    SEO Content Writer
    Nowa
    Marketing
    Solidstudio

    Kraków
    1 521 - 2 281 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 267 - 1 774 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    content marketing

    Ahrefs

    google trends

    SEO

    Google Search Console

    Mile widziane

    Figma

    Google Analytics

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    🔋🚗⚡ Solidstudio

    Solidstudio to firma IT dostarczająca produkty cyfrowe dla branży elektromobilności. W naszym portfolio mamy współpracę z firmami z całego świata, wliczając w to liderów branżowych. Praca z nami oznacza pracę z najnowszym stosem technologicznym i ludźmi, którzy chcą się rozwijać. Jeśli masz “lekkie pióro”, świetnie znasz j. angielski, to zapraszamy do współpracy! :)

    Lokalizacja i tryb pracy:

    • praca hybrydowa (3 dni z biura)
    • biuro w centrum Krakowa

    Umowa i stawka:

    • B2B: 6 000 - 9 000 PLN netto/msc
    • UZ: 6 000 - 9 000 PLN brutto/msc
    • UoP: 5 000 - 7 500 PLN brutto/msc

    Oczekiwania

    Szukamy Ciebie, jeśli :

    • znasz doskonale język angielski i potrafisz tę umiejętność przełożyć w słowo pisane (C1+) - nasze treści są tworzone niemal wyłącznie po angielsku,
    • nie jest Ci straszne pisanie o rzeczach technicznych dla sektora B2B,
    • masz doświadczenie w tworzeniu treści (posty na SM, artykuły blogowe, guide’y, opisy techniczne, newslettery, teksty reklamowe, etc.), idealnie dla branży technologicznej / B2B
    • potrafisz samodzielnie przeprowadzić research danego tematu i starannie dobierać źródła,
    • znasz tematykę SEO, potrafisz optymalizować tekst pod tym kątem, wiesz czym są i jakie znaczenie mają kwestie takie jak: DA, nagłówki, alternative text, meta description, etc.,
    • wykazujesz się proaktywnością,

    Narzędzia, jakie warto abyś znał/a, to:

    • Ahrefs / Semrush
    • Google Search Console
    • Planer słów kluczowych
    • Google Trends

    Nice to have

    • znajomość sektora eMobility / automotive / green energy
    • portfolio opublikowanych tekstów (chętnie zerkniemy)
    • narzędzia: Figma, Google Analytics,

    Oferujemy:

    • prywatną opiekę medyczną (LuxMed),
    • dofinansowanie do karty Multisport,
    • budżet szkoleniowy
    • kwartalne integracje firmowe

    Proces rekrutacji składa się z 4 kroków:

    1. Po przesłaniu swojego CV, zapraszamy Cię na wideorozmowę wstępną gdzie sprawdzamy podstawowe informacje i Twoje oczekiwania.

    2. Następnie zapraszamy Cię na rozmowę techniczną z Gabrielą i Piotrem z naszego teamu marketingowego, którzy opowiedzą Ci więcej o pracy z nami i poznają Ciebie, i Twoje kompetencje.

    3. Później dostaniesz krótkie zadanie (chcemy sprawdzić Twój styl pisania). Twoje zadanie nie zostanie przez nas wykorzystane w żaden inny sposób, niż na poczet rekrutacji.

    3. Ostatni etap to rozmowa ofertowa - zapraszamy do Solidstudio.

    1 521 - 2 281 USD

    B2B

    1 267 - 1 774 USD