Oferty
Specjalista ds. marketingu i sprzedaży
Nowa
Sprzedaż

Głogów
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

kampanie marketingowe

analiza

tworzenie raportów

MS Office

Opis stanowiska

Jesteśmy Spółką z ponad 20-letnim doświadczeniem, specjalizującą się w usługach dla biznesu – od wsparcia rachunkowo-księgowego, przez usługi HR, konsulting i szkolenia, po wynajem nieruchomości. Funkcjonujemy w ramach grupy firm, skupiających się wokół działalności transportowej. Zapraszamy Cię  do zespołu, koncentrującego w sobie potencjał doświadczenia, profesjonalizmu, a także pasji ciągłego rozwoju i doskonalenia.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. marketingu i sprzedaży.

Twoim miejscem pracy będzie: Głogów; ul. Jedności Robotniczej  - sporadycznie także siedziba firmy przy ulicy Piastowskiej.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i dużym doświadczeniu,
  • rozwój i współtworzenie w kultury organizacyjnej,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę; po okresie próbnym także objęcie systemem premiowym,
  • możliwość współkreowania własnej ścieżki zawodowej,
  • benefity: tradycyjne udogodnienia pracownicze oraz te wynikające z charakterystyki naszej grupy (m.in. wycieczki, bony okolicznościowe, bony na wybrane usługi).

Wśród priorytetów Twojej odpowiedzialności, będzie marketing i sprzedaż w obszarze wynajmu powierzchni handlowych w obiekcie galerii dworcowej oraz usług turystycznych naszego biura podróży. W dalszej kolejności, potencjałem rozwojowym dla niniejszego stanowiska jest świadczenie wsparcia marketingowo-sprzedażowego także dla pozostałych działalności w grupie.

🚀 Oczekujemy:

  • profesjonalnej obsługi klienta,
  • proaktywnego pozyskiwania nowych klientów oraz budowania i utrzymywania relacji,
  • odpowiedzialności w realizacji celów wynikających z ww. planów i strategii,
  • prowadzenia systematycznych kampanii marketingowych,
  • sporządzania okresowych raportów i przekazywanie ich w wyznaczonych przez Zarząd terminach,
  • sumiennego wywiązywania się z obowiązków pracy administrowano-biurowej,
  • efektywnej komunikacji i współpracy z pozostałymi pracownikami,
  • systematycznej analizy prowadzonej działalności gospodarczej Spółki oraz analizy konkurencji,
  • pro-aktywności w zgłaszaniu pomysłów i propozycji ulepszeń,
  • tworzenia strategii i planów marketingowych,
  • śledzenia aktualnych trendów w zakresie marketingu i sprzedaży,
  • współpracy z podmiotami zewnętrznymi, w zakresie przygotowywania materiałów promocyjnych – analogowych i cyfrowych,

👔 Wymagamy:

  • pełnego zaangażowania i odpowiedzialności w zakresie powierzonych obowiązków,
  • umiejętności sprzedażowych, praktycznego doświadczenia handlowego,
  • umiejętności sporządzania kalkulacji i oferty dla klienta,
  • samodzielnej analizy i raportowania efektywności podejmowanych działań,
  • swobodnego poruszania się w środowisku MS Office oraz w mediach społecznościowych.
  • inicjatywy i systematyczności w procesie  wyznaczania i realizacji celów,
  • gotowości i chęci do nauki,
  • postawy samodzielności i umiejętności organizowania swojego codziennego miejsca pracy,
  • postawy i umiejętności efektywnej komunikacji z klientem.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz wykształcenie z zakresu marketingu i sprzedaży.