• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPublic RelationsSpecjalista ds. PR
    Specjalista ds. PR
    Marketing
    Spin Group Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    copywriting

    research

    budowanie relacji

    komunikatywność

    PR/public relations

    Mile widziane

    Canva

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • Tworzenie i wdrażanie strategii komunikacyjnych.
    • Prowadzenie kompleksowych działań public relations dla naszych klientów.
    • Koordynacja i opracowywanie materiałów prasowych, komunikatów oraz materiałów promocyjnych.
    • Przygotowywanie researchów i syntetycznych podsumowań;
    • Tworzenie angażujących treści: od kreatywnych postów po artykuły i materiały prasowe – Twoje lekkie pióro będzie tu kluczowe!
    • Tworzenie treści na platformy społecznościowe: Facebook, LinkedIn, Instagram, YouTube, TikTok.
    • Zarządzanie i rozwijanie profili obsługiwanych klientów w ich kanałach społecznościowych.
    • Współpraca z mediami, blogerami oraz influencerami.
    • Udział w projektach marketingowych w zakresie organizacji działań promocyjnych i public relations
    • Monitorowanie i analiza wyników działań PR oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań.

    NASZE WYMAGANIA:

    • Minimum rok doświadczenie w pracy w obszarze PR i komunikacji zewnętrznej;
    • Wykształcenie wyższe (ukończenie kierunku: dziennikarstwo, filologia polska, marketing, prawo, politologia) będzie dodatkowym atutem)
    • Bardzo dobra znajomości obsługi mediów społecznościowych.
    • Umiejętność tworzenia komunikatów o wysokiej jakości, tzw. lekkie pióro;
    • Kreatywność, komunikatywność, inicjatywa, odpowiedzialność.
    • Umiejętność pracy w dynamicznym, zmiennym środowisku
    • Świetna organizacji pracy oraz inicjatywa – cenimy osoby, które same wychodzą z pomysłami.
    • Swobodna komunikacja w języku angielskim poziom min. B2

    OFERUJEMY:

    • Umowę o pracę na pełen etat.
    • Pracę w 100% zdalną, lub też hybrydową w biurze w centrum Warszawy;
    • Kompleksowe wdrożenie w zadania i wsparcie szkoleniowe w rozwoju umiejętności;
    • Możliwości rozwoju osobistego i doświadczenie w pracy z wysokiej rangi ekspertami i ekspertkami z różnych dziedzin;
    • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie.
    • Pracę w zespole pełnym pasji i kreatywności.
    • Dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy, w tym platform i narzędzi do analityki i zarządzania mediami.
    • Szansę na realizację własnych pomysłów i udział w kształtowaniu komunikacji marki.

    CO CENIMY?

    • Przyjazne relacje;
    • Wzajemny szacunek;
    • Chęć rozwoju i doskonalenia się;
    • Zaangażowanie w pracę zespołową;
    • Bezpieczeństwo pracy.