Oferty
Senior New Business Manager
Nowa
Marketing

Poznań
11 000 - 15 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Wymagane umiejętności

influencer marketing

sprzedaż B2B

praca z klientem

marketing

sprzedaż

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Opis stanowiska:

StormMedia to dynamicznie rozwijająca się agencja, która koncentruje się na influencer marketingu i wyróżnia się w sektorze Gaming Marketingu.

Działamy w inspirującym środowisku, pełnym pasji, kreatywności i innowacji, tworząc nieszablonowe kampanie marketingowe tailor-made dla naszych klientów.

W związku z rozwojem zespołu Sales poszukujemy doświadczonego i zmotywowanego Business Development Managera, który nie boi się wyzwań i chce współtworzyć sukces naszych Klientów.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych leadów sprzedażowych i nawiązywanie relacji z potencjalnymi Klientami
  • Budowanie długofalowych relacji z obecnymi partnerami biznesowymi.
  • Tworzenie spersonalizowanych ofert marketingowych opartych na innowacyjnych koncepcjach, uwzględniając potrzeby i oczekiwania klientów.
  • Negocjowanie warunków współpracy, oraz finalizacja procesu podpisywania umów
  • Skuteczna współpraca z innymi działami przy realizacji sprzedanych kampanii influencer marketingowych.
  • Monitorowanie trendów rynkowych i konkurencji, aby stale doskonalić ofertę i dostosowywać ją do bieżących potrzeb.
  • Regularne raportowanie wyników sprzedażowych i postępów w realizacji projektów.
  • Bliska współpraca z innymi działami, w tym z zespołem zarządzającym twórcami, w celu zapewnienia najwyższej jakości realizacji kampanii.

Nasze wymagania:

  • Minimum 4-letnie doświadczenie w branży marketingu lub digital marketingu, najlepiej w dziedzinie sprzedaży.
  • Znajomość rynku influencer marketingu oraz gaming marketingu, a także aktualnych trendów.
  • Umiejętność prowadzenia efektywnych negocjacji i osiągania ambitnych celów sprzedażowych.
  • Zdolność do efektywnego zarządzania priorytetami w ramach różnych projektów.
  • Kreatywne podejście do sprzedaży i tworzenia kampanii marketingowych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (współpraca z klientami z całej Europy).
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne oraz zdolność do budowania długotrwałych relacji biznesowych.

Co oferujemy:

  • Możliwość pracy w pełni zdalnej lub hybrydowej z biura w centrum Poznania.
  • Służbowy sprzęt do pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do Twojego doświadczenia, w modelu B2B.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w szybko rozwijającej się branży influencer i gaming marketingu.
  • Praca nad unikalnymi projektami z twórcami i markami, które wyróżniają się na rynku.

StormMedia to miejsce, gdzie możesz w pełni rozwijać swoje umiejętności, a Twoja kreatywność zostanie doceniona. Dołącz do naszego zespołu, aby wspólnie tworzyć kampanie, które inspirują i przyciągają uwagę na rynku!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami, których CV spełni nasze oczekiwania.

11 000 - 15 000 PLN

B2B