• Wszystkie ofertyWarszawaPraca biurowaJunior Office Manager
    Junior Office Manager
    Praca biurowa
    SZKOŁA W CHMURZE SP. Z O.O.

    1 166 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy kat. B

    Proaktywność

    Opis stanowiska

    Cześć! Cieszymy się, że zastanawiasz się nad dołączeniem do naszego zespołu Szkoły w Chmurze. Jesteśmy alternatywną placówką edukacyjną, wolną od ocen i sprawdzianów. Nasz zespół jest z różnych zakątków Polski, ale biuro mamy w Warszawie i właśnie szukamy kogoś, kto będzie Młodszym Specjalistą ds. Wszystkiego co się tam dzieje!

    🚀 Główne zadania:

    • przyjmowanie gości oraz troska o ich komfort,
    • kierowanie gości do odpowiednich miejsc,
    • koordynacja i dystrybucja korespondencji oraz przesyłek kurierskich,
    • ogarnianie spraw administracyjnych,
    • wsparcie dla innych pracowników w codziennych zadaniach,
    • dbanie o porządek w obszarach wspólnych biura,
    • pomoc w przygotowaniach do wydarzeń firmowych,
    • pomoc w organizacji przestrzeni biurowej i przenoszeniu cięższych rzeczy, gdy jest taka potrzeba.

    • masz prawo jazdy kat. B. - warunek konieczny,
    • jesteś studentem studiów zaocznych,
    • jesteś dyspozycyjny w pełnym wymiarze czasu,
    • interesuje Cię praca z elastycznym grafikiem,
    • jesteś ogarniaczem, lubisz wyzwania i umiesz rozwiązywać problemy,
    • lubisz kontakt z ludźmi i jesteś otwarty na nowe wyzwania :)
    • proaktywność to Twoje drugie imię,
    • umiesz efektywnie współpracować z innymi,
    • w swojej pracy wyróżniasz się dokładnością,
    • spokojnie i efektywnie działasz podczas sytuacji stresowych.

    🎁 Co oferujemy?

    • pracę wśród życzliwych i wspierających osób pełnych zaangażowania,
    • wygodną i przyjemną przestrzeń w naszym biurze na Żoliborzu - codzienne delektowanie się kawą, strefa chillu, biblioteka
    • zajęcia z jogi,
    • nie mamy owocowych czwartków, ale mamy wspólne śniadania we wtorki! :)
    • elastyczność – sam/a ustalisz czas swojej pracy,
    • dofinansowanie do karty Multisport i opieki medycznej :)
    • pracę z misją – każdy członek zespołu bierze udział w wielkich zmianach w życiu naszych uczniów i ich rodzin,
    • wpływ i nieskrępowany rozwój – Twoje pomysły i rozwiązania potraktujemy na serio :)

    To taka pigułka. Wypełnij formularz i pozwól nam się poznać. Do uzupełnienia aplikacji w formie krótkiej rozmowy on-line, zaprosimy wybrane osoby. Być może właśnie Ciebie? :)

    Informujemy, że odpowiemy na aplikacje wybranych kandydatów.

    1 166 USD