• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaPrawoCompliance Manager
    Compliance Manager
    Prawo
    Talent Flow

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    compliance

    zarządzanie zespołem

    Opis stanowiska

    Nasz Klient, to dynamicznie rozwijająca się firma, która specjalizuje się w zaawansowanych technologiach medycznych. Jej misją jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań wspierających diagnostykę. Obecny od ponad 20 lat lider w branży sprzętu medycznego, tworzący produkty spełniające najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Dzięki ścisłej współpracy z placówkami medycznymi oraz instytutami badawczymi, nieustannie doskonalą swoje technologie, dostosowując je do zmieniających się potrzeb rynku. Produkty firmy są obecne w wielu krajach, co świadczy o ich niezawodności i efektywności. Firma łączy tradycję z nowoczesnością, zawsze będąc o krok przed konkurencją, dążąc do realnej poprawy jakości życia pacjentów. Wspieramy firmę w poszukiwaniach osoby na stanowisko Compliance Managera.

    Opis zadań

    • Kierowanie zespołem ds. compliance i odpowiedzialność za wdrażanie strategii zgodności w firmie.
    • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów prawnych, regulacji wewnętrznych oraz międzynarodowych norm compliance w całej organizacji.
    • Budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi interesariuszami oraz lokalnymi i regionalnymi organami regulacyjnymi.
    • Identyfikowanie, monitorowanie i zarządzanie ryzykiem prawnym oraz compliance, a także wdrażanie działań minimalizujących te ryzyka.
    • Przeprowadzanie wewnętrznych audytów zgodności oraz raportowanie wyników do zarządu.
    • Wspieranie rozwoju i wdrażania kultury Compliance poprzez szkolenia pracowników oraz komunikację o zmianach w przepisach i regulacjach.

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe w dziedzinie administracji, finansów lub pokrewnej.
    • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy w obszarze Compliance, w tym 2 lata na stanowisku kierowniczym.
    • Doskonała znajomość przepisów prawa krajowego i międzynarodowego z zakresu Compliance.
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i prowadzeniu projektów z zakresu zgodności.
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
    • Umiejętności przywódcze, zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

    Oferta

    • Praca w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie.
    • Możliwość realnego wpływu na rozwój strategii Compliance w organizacji.
    • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej.
    • Bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport, karta na posiłki.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w międzynarodowych projektach.