• Wszystkie ofertyZgorzelecFinanseKsięgowośćGłówna Księgowa / Główny Księgowy
    Główna Księgowa / Główny Księgowy
    Nowa
    Finanse
    Talent Flow

    Zgorzelec
    3 803 - 4 563 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    analiza

    finanse

    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    Dla naszego Klienta, polskiej firmy usługowej, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Głównej Księgowej / Głównego Księgowego.

    Idealny kandydat powinien posiadać solidne doświadczenie w zarządzaniu działem księgowym. Stanowisko to będzie bezpośrednio podlegać CFP i oferuje możliwość samodzielnej pracy z realnym wpływem na organizację. Praca stacjonarna w Zgorzelcu.

    Pracodawca oferuje szeroki pakiet benefitów, dofinansowanie do wynajmu mieszkania oraz samochód służbowy.

    Opis zadań

    • Prowadzenie i kontrola ksiąg rachunkowych zgodnie z przepisami prawa oraz standardami rachunkowości.
    • Przygotowywanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych raportów finansowych, w tym bilansu i rachunku zysków i strat.
    • Koordynowanie pracy zespołu, ustalanie priorytetów i nadzór nad bieżącymi zadaniami.
    • Analiza kosztów, identyfikacja obszarów do optymalizacji oraz minimalizacja ryzyka finansowego.
    • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi i doradztwo dla zarządu

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów, rachunkowości lub ekonomii
    • Minimum 5 lat na stanowisku kierowniczym w dziale księgowym, najlepiej w firmie o podobnym profilu działalności.
    • Biegła znajomość polskich oraz międzynarodowych standardów rachunkowości (np. IFRS), a także aktualnych przepisów podatkowych.
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem księgowym, zdolność do motywowania i rozwijania pracowników.
    • Praktyczna znajomość oprogramowania księgowego (Comarch / Symfonia) oraz umiejętność pracy z MS Excel na zaawansowanym poziomie.
    • Zdolność do interpretacji danych finansowych, wnioskowania oraz proponowania rozwiązań optymalizujących procesy finansowe i księgowe.

    Oferta

    • zansa na dołączenie do prężnie działającej, polskiej organizacji.
    • Atrakcyjny pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wynajmu mieszkania oraz samochód służbowy, również do użytku prywatnego.
    • Wynagrodzenie podstawowe, premia bilansowa.
    • Praca stacjonarna w nowoczesnym biurowcu.
    • Dostęp do szkoleń oraz wsparcie zewnętrznych firm doradczych.
    • Sprawny proces rekrutacyjny.

    Wynagrodzenie

    15 000 - 18 000 zł brutto / netto

    Typ umowy

    umowa o pracę lub kontakt B2B

    Wszystkie ofertyZgorzelecFinanseKsięgowośćGłówna Księgowa / Główny Księgowy
    3 803 - 4 563 USD