• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseKsięgowośćGłówny Księgowy/Główna Księgowa
    Główny Księgowy/Główna Księgowa
    Nowa
    Finanse
    Talent Flow

    Warszawa
    4 817 - 6 338 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    VAT

    PIT

    CIT

    UoR

    rachunkowość zarządcza

    Opis stanowiska

    Dla jednego z naszych klientów polskiej firmy technologicznej, poszukujemy osoby, która zorganizuje dział wewnętrznej księgowości. Zadaniem osoby, która dołączy do struktur będzie przejęcie ksiąg rachunkowych z biura zewnętrznego, budowa zespołu oraz zapewnienie wsparcia dla Zarządu w kluczowych decyzjach finansowych.

    To idealna propozycja dla osób, które posiadają ugruntowane doświadczenie w roli Głównego Księgowego, potrafią budować struktury i procesy oraz chcą mieć realny wpływ na decyzje biznesowe.

    Opis zadań

    ·       Tworzenie i zarządzanie działem finansowo-księgowym w ramach grupy kapitałowej.

    ·       Przejęcie ksiąg rachunkowych z biura zewnętrznego i ich integracja z wewnętrznymi procesami firmy.

    ·       Kształtowanie polityki rachunkowości, proponowanie i wdrażanie efektywnych rozwiązań oraz procedur.

    ·       Sporządzanie i nadzór nad poprawnością rozliczeń podatkowych, kontrola dokumentów księgowych.

    ·       Zarządzanie sprawozdawczością zewnętrzną (NBP, US, GUS, banki).

    ·       Optymalizacja procesów księgowych, doradztwo dla Zarządu i jednostek wewnętrznych.

    ·       Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych oraz kwartalnych i miesięcznych raportów finansowych.

    ·       Współpraca z audytorami, bankami oraz organami podatkowymi.

    ·       Wsparcie procesów prognozowania, budżetowania i analiz rentowności usług.

    Wymagania:

    ·       Min. 4-letnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego w firmie usługowej.

    ·       Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość).

    ·       Bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów podatkowych (CIT, VAT, PIT) oraz ustawy o rachunkowości.

    ·       Biegła obsługa pakietu MS Office oraz znajomość programów księgowych.

    ·       Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

    ·       Umiejętność analitycznego myślenia i proaktywnego rozwiązywania problemów.

    ·       Doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem finansowo-księgowym

    ·       Wysoki poziom asertywności i umiejętność efektywnej komunikacji.

    ·       Umiejętność szybkiej adaptacji do zmiennych okoliczności.

    Oferta

    ·       Stabilne zatrudnienie w firmie z 25 letnim doświadczeniem i największym udziale w swoim segmencie rynku.

    ·       Pracę w wymagającym i innowacyjnym środowisku, które szybko reaguje na zmiany rynkowe.

    ·       Realny wpływ na kształtowanie procesów i strategiczne decyzje biznesowe.

    ·       Nowoczesne biuro w lokalizacji Warszawa Włochy.

    ·       Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w ambitnych projektach i szkoleniach.

    ·       Pakiet prywatnej opieki medycznej.

    ·       Miejsce parkingowe oraz wszelkie niezbędne narzędzia pracy.

    Wszystkie ofertyWarszawaFinanseKsięgowośćGłówny Księgowy/Główna Księgowa
    4 817 - 6 338 USD