Oferty
Kierownik Robót Branży Elektrycznej
Inżynieria

10 000 - 25 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
10 000 - 20 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C-level
Forma zatrudnienia
UoP, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

branża budowlana

Opis stanowiska

Dla Naszego Klienta lidera budownictwa drogowego, wielkopowierzchniowego i kubaturowego realizującego inwestycje deweloperskie, hal przemysłowych, budynków biurowych, parków handlowych, parków logistycznych, obiektów magazynowych i produkcyjnych.

Poszukujemy obecnie Kandydata na stanowisko Kierownika Robót Branży Elektrycznej.

Poszukujemy Osób zainteresowanych pracą stacjonarną oraz otwartych na realizacji inwestycji w różnych lokalizacjach.

Opis zadań

  • Zarządzanie realizacją robót elektrycznych zgodnie z harmonogramem i wymaganiami technicznymi projektu.
  • Koordynacja działań zespołu oraz nadzór nad pracami podwykonawców na terenie budowy.
  • Monitorowanie zgodności realizacji robót z projektem i przepisami prawa budowlanego.
  • Odpowiedzialność za prowadzenie dziennika budowy oraz przygotowanie niezbędnej dokumentacji technicznej.
  • Kontrola jakości wykonanych prac i zapewnienie przestrzegania wewnętrznych standardów jakości.
  • Organizowanie i uczestnictwo w spotkaniach dotyczących postępów prac.
  • Odbiory techniczne i sporządzanie raportów z realizacji robót.
  • Zapewnienie bezpieczeństwa na placu budowy oraz współpraca z inspektorami nadzoru.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie elektryki lub pokrewnych dziedzin
  • Uprawnienia budowlane w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • Minimum 3 lat doświadczenia w zarządzaniu robotami elektrycznymi na projektach przemysłowych.
  • Umiejętność pracy z dokumentacją projektową i praktyczna znajomość przepisów budowlanych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.
  • Znajomość narzędzi MS Office oraz programów wspomagających zarządzanie projektem.
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i zdolność koordynacji zespołów roboczych.

Oferta

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia dostosowane do doświadczenia i kompetencji.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w prestiżowych projektach infrastrukturalnych.
  • Przyjazne środowisko pracy z szansą na rozwój w strukturach firmy.
  • Narzędzia pracy
  • Pakiet benefitów

10 000 - 25 000 PLN

B2B

10 000 - 20 000 PLN