• Wszystkie ofertyWarszawaInżynieriaElektronikaElektromechanik w Dziale Utrzymania Ruchu
    Elektromechanik w Dziale Utrzymania Ruchu
    Nowa
    Inżynieria
    Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne POLFA

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Jesteśmy najstarszą polską firmą farmaceutyczną, działającą od 1823 roku. Dbamy o zdrowie pacjentów, dostarczając leki do aptek i szpitali w Polsce i za granicą. Od badań i rozwoju, przez produkcję, kontrolę jakości, aż po sprzedaż – wspólnie pracujemy nad tym, by leki były dostępne dla wszystkich, którzy ich potrzebują. Chcesz do nas dołączyć i razem z nami tworzyć przyszłość farmacji?

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    uprawnienia G1

    uprawnienia G2

    uprawnienia G3

    dokumentacja techniczna

    schematy elektryczne

    diagnozowanie usterek

    mechatronika

    elektromechanika

    Opis stanowiska

    Polfa Tarchomin S.A. jest jedną z najbardziej doświadczonych firm farmaceutycznych na świecie, która szczyci się ponad 200-letnią tradycją.  Naszym najważniejszym celem jest poprawa stanu zdrowia i jakości życia pacjentów.

    Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    ELEKTROMECHANIK w DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

    📌 Miejsce pracy: Warszawa

    Warunki pracy:

    • praca w systemie zmianowym
    • wymiar czasu pracy – pełny

    📝 BĘDZIESZ ZAJMOWAĆ SIĘ:

    • Wykonywaniem przezbrojeń, przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z instrukcjami i przewidzianymi dla nich zakresami.
    • Utrzymywaniem w pełnej sprawności maszyn i urządzeń w danym obszarze produkcyjnym.
    • Diagnozowaniem problemów, reagowaniem na usterki i usuwaniem awarii.
    • Konserwacją i wykonywaniem bieżących napraw parku maszynowego.
    • Udziałem w analizowaniu przyczyn awarii i podejmowaniu działań zapobiegawczych.
    • Terminowym wykonywaniem okresowych przeglądów.

    ✅ OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

    • Uprawnień grupy G1  do 1 KV,  G2 i G3
    • Wykształcenia  min. średniego technicznego (mechatronika, mechanika, elektromechanika, elektryka)
    • Opcjonalnie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej lub konfekcyjnej ze zróżnicowanym parkiem maszynowym.
    • Umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną i schematami.
    • Umiejętności diagnozowania przyczyn usterek, zmysł techniczny.
    • Odpowiedzialności i umiejętności organizacji pracy.

    ✨ OFERUJEMY:

    • Stabilne zatrudnienie  w firmie z wieloletnią tradycją i różnorodnością produkcji.
    • Możliwość zdobycia dużego doświadczenia.
    • Szkolenia umożliwiające rozwój kompetencji.
    • Dofinansowanie do studiów.
    • Pakiet świadczeń socjalnych.
    • Prywatną opiekę medyczną.
    • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.
    • Program Poleceń Pracowników.

    Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV za pomocą formularza pod przyciskiem "Aplikuj".

    Przed aplikowaniem zapoznaj się z klauzulą informacyjną.

    Wszystkie ofertyWarszawaInżynieriaElektronikaElektromechanik w Dziale Utrzymania Ruchu