• Wszystkie ofertyWarszawaInżynieriaInneSpecjalista Analityk w Laboratorium Analitycznym Kontroli Jakości
    Specjalista Analityk w Laboratorium Analitycznym Kontroli Jakości
    Nowa
    Inżynieria
    Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne POLFA

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Jesteśmy najstarszą polską firmą farmaceutyczną, działającą od 1823 roku. Dbamy o zdrowie pacjentów, dostarczając leki do aptek i szpitali w Polsce i za granicą. Od badań i rozwoju, przez produkcję, kontrolę jakości, aż po sprzedaż – wspólnie pracujemy nad tym, by leki były dostępne dla wszystkich, którzy ich potrzebują. Chcesz do nas dołączyć i razem z nami tworzyć przyszłość farmacji?

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    ICH

    analityka

    chromatografia cieczowa

    EMA

    chemia

    język angielski

    GLP

    branża farmaceutyczna

    Mile widziane

    Empower

    LIMS

    Opis stanowiska

    Polfa Tarchomin S.A. jest jedną z najbardziej doświadczonych firm farmaceutycznych na świecie, która szczyci się prawie 200-letnią tradycją.  Naszym najważniejszym celem jest poprawa stanu zdrowia i jakości życia pacjentów.

    Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    SPECJALISTA ANALITYK W LABORATORIUM ANALITYCZNYM KONTROLI JAKOŚCI

    📌 Miejsce pracy: Warszawa

    📝 Do Twoich zadań będzie należało:

    • Opracowywanie i wdrażanie metod analitycznych w Kontroli Jakości zgodnie z najnowszymi wymaganiami EU, w tym:

    -walidacja, weryfikacja i transfer metod fizykochemicznych, ze szczególnym uwzględnieniem metod chromatografii cieczowej,

    -opracowywanie dokumentacji jakościowej i analitycznej – metod badań, protokołów i raportów z walidacji lub weryfikacji metod analitycznych oraz dokumentacji transferu metod analitycznych.

    • Samodzielne, terminowe wykonywanie analiz materiałów wyjściowych i produktów gotowych metodą chromatografii cieczowej zgodnie z zatwierdzonymi metodami badań z uwzględnieniem obowiązujących przepisów GMP/GLP oraz wytycznych europejskich.
    • Opracowywanie i  ciągłe doskonalenie dokumentacji GMP z zakresu działania Laboratorium Analitycznego.
    • Prowadzenie dokumentacji własnych analiz zgodnie z wymaganiami GLP i obowiązującymi procedurami.
    • Wykonywanie analiz w trakcie badań stabilności, raportowanie i ocena wyników.
    • Udział w postępowaniach wyjaśniających otrzymania wyniku poza specyfikacją.
    • Uczestniczenie w przeprowadzaniu działań korygujących wynikających z Raportów po audytach wewnętrznych i zewnętrznych.
    • Rejestracja wyników analiz Kontroli Jakości (LIMS - Laboratory Information Management System).
    • Prowadzenie prac badawczo-rozwojowych.

    ✅ Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe - chemiczne lub pokrewne.
    • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy w laboratorium.
    • Znajomość techniki analitycznej – chromatografia cieczowa.
    • Znajomość wymagań ICH, EMA, farmakopealnych w zakresie metod fizykochemicznych.
    • Znajomość zasad pracy w laboratorium (GLP).
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
    • Umiejętność pracy w zespole.
    • Otwartość na zmiany i proaktywna postawa.
    • Rzetelne i sumienne wykonywanie powierzonych zadań.
    • Znajomość programu LIMS (mile widziane).
    • Znajomość  oprogramowania Empower (mile widziana)

    ✨ Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie  w firmie z wieloletnią tradycją i różnorodnością produkcji.
    • Możliwość zdobycia dużego doświadczenia.
    • Szkolenia umożliwiające rozwój kompetencji.
    • Dofinansowanie do studiów.
    • Pakiet świadczeń socjalnych.
    • Prywatną opiekę medyczną.
    • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.
    • Program Poleceń Pracowników.

    Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV za pomocą formularza pod przyciskiem "Aplikuj".

    Przed aplikowaniem zapoznaj się z klauzulą informacyjną.

    Wszystkie ofertyWarszawaInżynieriaInneSpecjalista Analityk w Laboratorium Analitycznym Kontroli Jakości