• Wszystkie ofertyWrocławFinanseKsięgowośćKsięgowa w zakładzie w Ujeźdźcu Małym
    Księgowa w zakładzie w Ujeźdźcu Małym
    Finanse
    Tarczyński S.A.

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    księgowość

    SAP

    COMARCH ERP XL

    Microsoft Office Excel

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków:

    • Dekretowanie i księgowanie dokumentów
    • Bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgi głównej oraz ksiąg pomocniczych
    • Prowadzenie ewidencji środków trwałych w systemie ERP zgodnie z wymogami i obowiązującymi przepisami
    • Przygotowywanie okresowych raportów i sprawozdań
    • Udział w miesięcznym i rocznym zamykaniu ksiąg rachunkowych
    • Przygotowywanie sprawozdań do celów statystycznych GUS/NBP
    • Udział w wewnętrznych projektach zorientowanych na optymalizację i automatyzację procesów

    Nasze wymagania:

    • Gotowość do pracy w naszym głównym zakładzie w Ujeźdźcu Małym (pow. trzebnicki, 30 minut od Wrocławia
    • Doświadczenie w pracy w dziale księgowości min. 3 lata
    • Praktyczna znajomość programu SAP oraz Comarch ERP XL
    • Wykształcenie kierunkowe: ekonomia, finanse
    • Mile widziana znajomość MS Excel

    To oferujemy:

    • Darmowa opieka medyczna Luxmed
    • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i karty Multisport
    • Bony i bogate paczki świąteczne
    • Bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers i piłkarską kadrę Polski
    • Program poleceń (od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika)
    • Bezpłatną stołówkę
    Wszystkie ofertyWrocławFinanseKsięgowośćKsięgowa w zakładzie w Ujeźdźcu Małym