• Wszystkie ofertyWarszawaZdrowieOpieka medycznaLekarz psychiatra
    Lekarz psychiatra
    Nowa
    Zdrowie
    Telemedi

    Rodzaj pracy
    Freelance
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    psychiatria

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Telemedi zatrudni lekarza do udzielania telekonsultacji z zakresu psychiatrii.

    W Telemedi samodzielnie decydujesz o tym, w jakim wymiarze czasowym będziesz z nami pracować. Oferujemy elastyczny grafik i możliwość pracy z dowolnego miejsca na świecie nie musisz martwić się o dojazd do przychodni i dostępność gabinetów.

    Zapewniamy platformę, która przyspiesza i upraszcza prowadzenie dokumentacji medycznej, automatyzując najczęstsze czynności. Za pośrednictwem Telemedi wystawisz skierowania na badania laboratoryjne i otrzymasz dostęp do wyników pacjenta wszystko w jednym miejscu. To wygodne rozwiązanie dla lekarzy, którzy prowadzą pacjentów przewlekle chorych.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • aktualnego PWZ
    • tytułu specjalisty psychiatrii lub bycia po 2 roku specjalizacji
    • aktualnej polisy OC
    • indywidualnego podejścia do pacjenta
    • komunikatywności i umiejętności nawiązywania relacji z pacjentami,
    • wysokiej kultury osobistej
    • konsultowanie dzieci będzie dodatkowym atutem
    • konsultowanie w języku angielskim będzie dodatkowym atutem.

    My zadbamy o:

    • dowolną formę współpracy- oferujemy współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub kontrakt,
    • dopasowanie grafiku do Twojej dyspozycyjności,
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • pracę w profesjonalnym zespole
    • wsparcie merytoryczne oraz techniczne

    Zapraszamy do aplikowania!