• Wszystkie ofertyWarszawaZdrowieInneAsystentka stomatologiczna / higienistka stomatologiczna
    Asystentka stomatologiczna / higienistka stomatologiczna
    Zdrowie
    The Assist

    Warszawa
    1 014 - 1 901 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    branża medyczna

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Poszukujemy osoby do pracy w prywatnej klinice stomatologicznej zlokalizowanej w samym centrum Warszawy. Dołącz do naszego zgranego zespołu, w którym czeka na Ciebie możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności w przyjaznej atmosferze. Szukamy zarówno asystentki stomatologicznej, jak i higienistki stomatologicznej – niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją karierę, czy masz już wieloletnie doświadczenie. Wynagrodzenie uzależnione będzie do Twoich umiejętności i doświadczenia.

    Wymagania:

    • Wykształcenie kierunkowe (asystentka stomatologiczna, higienistka stomatologiczna)
    • Doświadczenie w jednej ze specjalizacji: protetyka, ortodoncja, chirurgia stomatologiczna
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (osoby bez dużego doświadczenia również mile widziane)
    • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i pozytywne nastawienie do pacjentów
    • Dobra organizacja pracy i umiejętność radzenia sobie w dynamicznych sytuacjach
    • Sumienność, dokładność oraz chęć stałego podnoszenia kwalifikacji
    • Wysoka kultura osobista i empatia,

    Warunki zatrudnienia:

    • Zmianowy system pracy: 8:30-14:30 oraz 14:30-20:00; sobota 8:30-15:00
    • Pełny etat (ok. 6-7 dyżurów tygodniowo, jeden dyżur to 8:30-14:30)
    • Wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia, do ustalenia

    Co oferujemy:

    • Pracę w zintegrowanym zespole specjalistów, którzy wspierają rozwój zawodowy
    • Zniżki na leczenie: 20% od pierwszego dnia pracy, 70% po roku, darmowe leczenie po 10 latach współpracy
    • Odzież służbową i pakiet socjalny
    • Świetną lokalizację w pobliżu stacji metra Świętokrzyska, ułatwiającą dojazd do pracy

    Jeśli jesteś osobą dynamiczną, otwartą na naukę i rozwój, a przy tym lubisz pracę z pacjentami i dbasz o wysoki standard swojej pracy, serdecznie zapraszamy do aplikowania!

    Wszystkie ofertyWarszawaZdrowieInneAsystentka stomatologiczna / higienistka stomatologiczna
    1 014 - 1 901 USD

    B2B