• Wszystkie ofertyWarszawaZdrowieOpieka medycznaOpiekun pacjenta stomatologicznego
    Opiekun pacjenta stomatologicznego
    Zdrowie
    The Assist

    Warszawa
    1 724 - 1 952 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    branża medyczna

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Prywatna klinika stomatologiczna w centrum Warszawy poszukuje osoby na stanowisko Opiekuna Pacjenta Stomatologicznego. Jeśli masz doświadczenie w obsłudze klienta, potrafisz z łatwością nawiązywać i podtrzymywać relacje oraz cenisz sobie współpracę z pacjentami – to oferta idealna dla Ciebie! Będziesz ściśle współpracować z właścicielką kliniki oraz zespołem ortodontów, chirurgów i protetyków, koordynując procesy leczenia i zapewniając najwyższą jakość obsługi pacjentów.

    Zakres obowiązków:

    • Przedstawianie pacjentom planów leczenia
    • Ścisła współpraca z właścicielką kliniki i zespołem lekarzy
    • Wpisywanie planów leczenia oraz koordynowanie zabiegów
    • Kontakt z pacjentem w sprawie umawiania wizyt i udzielania informacji o leczeniu
    • Wysyłanie zaleceń po zabiegach
    • Pomoc w administracji pacjentów: przygotowywanie umów, informacje o ratach, prowadzenie nadzoru leczenia za pomocą platformy Dental Monitoring
    • Wsparcie w zakresie dokumentacji medycznej oraz koordynacja współpracy z lekarzami

    Wymagania:

    • Doświadczenie w obsłudze klienta, mile widziane w branży medycznej/stomatologicznej
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (kontakt z pacjentami obcojęzycznymi)
    • Umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z pacjentami
    • Wysoka empatia i nastawienie na potrzeby pacjenta
    • Doskonała komunikatywność i otwartość na współpracę w zespole

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie kontraktu B2B
    • Pracę w renomowanej klinice stomatologicznej w centrum Warszawy
    • Zniżki na leczenie stomatologiczne
    • Pracę zmianową, do ustalenia (klinika działa w godzinach 9:00-20:00)

    Jeśli lubisz pracę z pacjentami, potrafisz efektywnie koordynować procesy leczenia i chcesz pracować w dynamicznym środowisku, serdecznie zapraszamy do aplikowania!

    Wszystkie ofertyWarszawaZdrowieOpieka medycznaOpiekun pacjenta stomatologicznego
    1 724 - 1 952 USD

    B2B