• Wszystkie ofertySzczecinMarketingSocial mediaSocial Media Specialist
    Social Media Specialist
    Marketing
    The Bunch

    Szczecin
    1 014 - 2 535 USDNetto miesięcznie - B2B
    Rodzaj pracy
    Freelance
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    digital marketing

    branding

    copywriting

    content marketing

    social media trendy

    raportowanie

    Mile widziane

    Adobe Photoshop

    Facebook Ads

    fotografia

    gastronomia

    branża motoryzacyjna

    Opis stanowiska

    Poszukujemy doświadczonego i kreatywnego Social Media Specialist, który dołączy do naszego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój i prowadzenie profilów marek w mediach społecznościowych, a także za współtworzenie i realizację strategii komunikacji. Jeśli pasjonujesz się mediami społecznościowymi, masz lekkie pióro i umiejętność tworzenia angażujących treści, to właśnie Ciebie szukamy!

    Obowiązki:

    • Prowadzenie i zarządzanie profilami marek w mediach społecznościowych, takich jak Instagram, TikTok, Facebook, LinkedIn.
    • Planowanie harmonogramów publikacji oraz regularne tworzenie treści (posty, relacje).
    • Pisanie angażujących tekstów, haseł, scenariuszy do treści publikowanych w mediach społecznościowych.
    • Monitoring mediów społecznościowych, analiza działań, wyciąganie wniosków oraz przygotowywanie raportów.
    • Moderacja komentarzy, dbanie o aktywność i stałą interakcję ze społecznością online.
    • Współpraca z project managerami nad rozwojem profili marek oraz realizacją wspólnie ustalonych działań.
    • Koordynacja i organizacja współprac z partnerami i podwykonawcami.
    • Tworzenie koncepcji kreatywnych oraz strategii komunikacji dla profili marek.

    Wymagania:

    • Min. 3 lata doświadczenia w obszarze marketingu i komunikacji, w tym w realizacji kampanii oraz prowadzeniu firmowych kont w social mediach (prosimy o przykłady obsługiwanych profili).
    • Doświadczenie w tworzeniu strategii, harmonogramów publikacji oraz ich wdrażaniu.
    • Umiejętność pisania briefów oraz efektywnej pracy w oparciu o nie.
    • Zdolności komunikacyjne oraz lekkie pióro.
    • Znajomość trendów marketingowych, reklamowych oraz social mediowych.
    • Umiejętność pracy w zespole, zarządzania projektami i czasem, a także wielozadaniowość, dokładność i zaangażowanie.
    • Inicjatywa w proponowaniu kreatywnych i nieszablonowych rozwiązań.

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz możliwość współpracy na zasadach B2B.
    • Pracę zdalną z elastycznym harmonogramem.
    • Wsparcie doświadczonego managera.
    • Realny wpływ na kształtowanie i realizację projektów.
    • Pracę pełną wyzwań w luźnej i kreatywnej atmosferze.
    • Współpracę opartą na zaufaniu, otwartej komunikacji i regularnym feedbacku.
    • Elastyczne godziny pracy i liczba projektów - do ustalenia.

    1 014 - 2 535 USD

    B2B