Oferty
Technik Laboratoryjny
Nowa
Inżynieria

Tomaszów Mazowiecki
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

język angielski

prawo jazdy kat. B

skuteczna komunikacja

Opis stanowiska

TORRECID POLAND poszukuje osoby na stanowisko Technika Laboratoryjnego do polskiego oddziału międzynarodowej grupy działającej w rynku ceramicznym. Nasz zespół to kilkunastoosobowy zespół młodych ludzi. Jesteśmy nastawieni na rozwój i osiąganie zakładanych wyników. Nasi pracownicy z poszczególnych działów, mogą mieć bardzo duży wpływ na rozwój firmy o ile są osobami ambitnymi i posiadają stałą chęć ulepszania swojej osoby.

Główne zadania na w/w stanowisku to działania mające na celu wprowadzanie na rynek produktów i promowanie marki. Do codziennych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie dostowsownie techniczno-laboratoryjne produktów do oczekiwań i możliwości produkcyjnych naszych klientów. Utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Umiejętność nawiązania i utrzymania kontaktów z klientami
  • Umiejętność samodzielnej pracy, efektywnego zarządzania czasem oraz inicjatywa w działaniu
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, kreatywność.
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej Grupie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Kompleksowe wdrożenie na stanowisku pracy
  •  Pracę w firmie o jasnych i przejrzystych wartościach, które budują naszą kulturę organizacyjną
  •  Umowę o pracę
  •  Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy
  •  Możliwość dodatkowych szkoleń, w tym językowych
  • Benefity