• Wszystkie ofertyKrakówSprzedażZarządzanie sprzedażąKoordynator ds. ekspansji
    Koordynator ds. ekspansji
    Nowa
    Sprzedaż
    Totalizator Sportowy

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Witaj w Totalizatorze Sportowym – miejscu, gdzie pasja staje się pracą, a każdy dzień to nowa możliwość! 🏟️🌟 Jesteśmy obecni na rynku od 68 lat, wspierając rozwój sportu i kultury w Polsce poprzez finansowanie budowy obiektów sportowych. To nie jest tylko praca – to szansa dołączenia do naszej niezwykłej rodziny! Nasza firma to nie tylko miejsce pracy, to miejsce, w którym pasje stają się rzeczywistością, a razem budujemy coś wyjątkowego. Chciałbyś poznać, jak wygląda praca u nas?

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    rozwój punktów sprzedaży

    wsparcie sprzedaży

    koordynacja

    sprzedaż,

    Power Point

    MS Excel

    prawo jazdy kat. B

    język angielski

    Opis stanowiska

    W związku z ciągłym rozwojem Spółki, firma poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko Koordynatora ds. ekspansji w Krakowie.

    Zapraszamy do aplikowania!

    Nasza oferta:

    • umowa o pracę w firmie o silnej, ugruntowanej pozycji na rynku,
    • prywatna opieka medyczna,
    • dofinansowanie zajęć sportowych,
    • ubezpieczenie na życie,
    • program emerytalny,
    • platforma kafeteryjna,
    • preferencyjne pożyczki remontowo-mieszkaniowe,
    • bilety na wydarzenia sportowe,
    • dodatkowe świadczenia socjalne,
    • inicjatywy dobroczynne.

    Twój zakres obowiązków:

    • aktywne pozyskiwanie lokalizacji do rozwoju sieci własnej i w modelu partnerskim,
    • realizacja planu rozwoju sieci w dedykowanym rejonie (województwo małopolskie),
    • analiza ofert i przeprowadzanie oględzin lokali,
    • sporządzanie wymaganej dokumentacji z przeprowadzonych wizyt u potencjalnych kontrahentów,
    • przedstawienie ofert dotyczących współpracy,
    • koordynowanie procesów otwierania nowych punktów,
    • przeprowadzanie wizyt w podległym terenie,
    • raportowanie wyników zgodnie z przyjętymi standardami,
    • przygotowywanie i wdrażanie działań optymalizujących sieć salonów gier na automatach,
    • identyfikowanie potencjału sieci salonów gier na automatach oraz działania zmierzające do zwiększenia efektywności sprzedaży,
    • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi spółki w realizacji projektów dla salonów gier na automatach.

    Nasze oczekiwania:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dużej organizacji o rozproszonej strukturze,
    • doświadczenie w otwieraniu i rozwoju punktów sprzedażowych,
    • praktyczna znajomość narzędzi wsparcia sprzedaży,
    • doświadczenie we wdrażaniu standardów pracy i obsługi klienta,
    • skuteczność w działaniu i wysoka orientacja na realizację celów,
    • efektywna praca pod presją czasu,
    • umiejętność skutecznych negocjacji,
    • bardzo dobra znajomość programu Power Point i Excel,
    • zaświadczenie o niekaralności,
    • dobra znajomość języka angielskiego,
    • wykształcenie wyższe,
    • prawo jazdy kat. B.