• Wszystkie ofertyWarszawaInżynieriaElektronikaSpecjalista Elektronik
    Specjalista Elektronik
    Nowa
    Inżynieria
    Transbit

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura
    Transbit

    Transbit

    Transbit Sp. z o.o. jest firmą z kapitałem wyłącznie polskim z własnymi rozwiązaniami i know-how. Zatrudnionych jest ponad 150 pracowników z czego większość stanowią inżynierowie i programiści. Zajmujemy się projektowaniem i produkcją urządzeń i systemów teleinformatycznych, teletransmisyjnych i łączności, jak również urządzeń automatyki i aparatury diagnostycznej wraz z oprogramowaniem.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    montaż

    zdolności manualne

    elektronika

    Dokładność

    Lutowanie

    schematy ideowe

    schematy montażowe

    Opis stanowiska

    Jesteśmy firmą z  doświadczeniem na rynku zbrojeniowym, dobrze ocenianym, bezpiecznym i stabilnym pracodawcą. Głównym obszarem naszej działalności jest tworzenie kompletnych, zintegrowanych wojskowych systemów teleinformatycznych (polowych i stacjonarnych). Specjalizujemy się w opracowywaniu specjalistycznych urządzeń łączności.

    Tworzymy zespół profesjonalistów, najlepszej klasy specjalistów: mechaników, elektroników oraz programistów urządzeń łączności i teleinformatyki. Wszystkie nasze urządzenia, począwszy od koncepcji po ich produkcję, to nasze autorskie opracowania.

    Szukamy ludzi z pasją, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności pod okiem naszych ekspertów w Dziale Serwisu.

    Opis stanowiska:

    • Naprawa / przegląd urządzeń zaprojektowanych i wyprodukowanych w firmie
    • Testowanie naprawionych urządzeń wg istniejących procedur
    • Montaż prototypów na potrzeby projektowania
    • Uruchamianie modeli opracowanych urządzeń
    • Współpraca z innymi działami przy rozwiązywaniu problemów

    Wymagania:

    • Wykształcenie co najmniej średnie lub wyższe techniczne o kierunkach: elektronika, informatyka, telekomunikacja
    • Znajomość schematów ideowych i montażowych
    • Doświadczenie w obsłudze przyrządów pomiarowych (np. multimetru, oscyloskopu)
    • Umiejętność precyzyjnego lutowania oraz dobre zdolności manualne
    • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Zdolność analitycznego myślenia oraz chęć dalszego rozwoju
    • Obywatelstwo polskie

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Realny wpływ na rozwój firmy i produktów
    • Możliwość doskonalenia kariery zawodowej
    • Szeroki wybór benefitów i świadczeń (szkolenia i kursy, opieka medyczna, polisa na życie, dofinansowanie do: urlopu i działalności kulturalno-oświatowej, rozrywkowej i sportowo-rekreacyjnej, karty Multi Sport oraz nauki języka angielskiego)
    • Przyjazną atmosfera pracy