Oferty
Koordynator HR_ Projekty Elektryczne w Branży Stoczniowej
PM

Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C-level
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

Microsoft Office

język angielski

zarządzanie zespołem

Opis stanowiska

Trident BMC Sp. z o.o. to międzynarodowa firma, świadcząca usługi inżynierskie, wykonawcze i serwisowe dla najbardziej znanych armatorów, stoczni i klientów offshore z całego świata. Dostarczamy rozwiązania w zakresie wnętrz statków, systemów okrętowych, rozwiązań elektromechanicznych oraz automatyki i sterowania.

Lokalizacja: Gdańsk

Obowiązki na tym stanowisku:

Zarządzanie i planowanie działań zespołu oraz nadzór nad ich realizacją,

  • doskonalenie jakości i efektywności pracy zespołu oraz wdrażanie usprawnień,
  • stała współpraca z zespołem projektowym – Kierownikiem Projektu i zespołem wsparcia,
  • kompletowanie ekipy wykonawczej  ( Elektrycy Okrętowi) do realizacji projektu zgodnie z potrzebami oraz we współpracy z zespołem projektowym, planowanie rotacji pracowników,
  • zapewnienie:
  • przygotowania pracowników do podróży na projekt; organizacja podróży, zakwaterowania, wyposażenia, dokumentacji pracowniczej (umowa), wymaganych wiz i pozwoleń,
  • wymaganych szkoleń, rejestracji na ubezpieczenia itp.,
  • informacji i dokumentacji niezbędnych do rozliczenia pracownika – współpraca z działem rozliczeń,
  • informacji i dokumentacji potrzebnych do rozliczenia klienta – współpraca z zespołem projektowym i zespołem finansowym,
  • bieżących aktualizacji danych w systemie,
  • kontakt z klientem w sprawach zespołów pracowniczych – rejestracja w systemie,
  • dostarczanie wymaganej dokumentacji, współpraca przy mobilizacji pracowników,
  • długoterminowe planowanie zasobów pracowniczych do projektów, udział w procesach rekrutacyjnych oraz inne aktywne działania mające na celu stałe poszerzanie bazy pracowników,
  • stała i ścisła współpraca z wewnętrznym klientem, raporty dla przełożonych.

Nasze wymagania:

  • preferowane wykształcenie na kierunkach technicznych; wymagana wiedza z zakresu elektryki,
  • doświadczenie w zarządzaniem zespołem  oraz mile widziane zaangażowanie w operacyjne aspekty projektów z zakresów technicznych,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne – zarówno w języku polskim, jak i angielskim,
  • samodzielność w organizacji pracy własnej oraz pracy zespołu,
  • otwartość na nowe wyzwania,
  • pewność siebie oraz skuteczne zarządzanie sobą w warunkach stresu,
  • biegłość w obsłudze MS Office.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet benefitów,
  • możliwość interesującej, angażującej pracy przy projektach morskich na całym świecie.

Stanowisko to wymaga dobrze zorganizowanej osoby z doświadczeniem w dziedzinie technicznej, zdolnej do skutecznego zarządzania zespołem i koordynowania wielu zadań przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości i wydajności pracy.