• Wszystkie ofertyKowaleInżynieriaInneSerwisant elektronarzędzi / praca w magazynie
    Serwisant elektronarzędzi / praca w magazynie
    Nowa
    Inżynieria
    Trident BMC Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    znajomość elektronarzędzi

    znajomość elektroniki

    Uprawnienia SEP 1 KV

    Opis stanowiska

    Miejsce pracy: Kowale, ul. Magnacka 15 📍

    Opis stanowiska:

    • diagnozowanie zepsutych elektronarzędzi,
    • wykonywanie napraw, wymiana uszkodzonych podzespołów (wtyczki, szczotki itp.),
    • kompletowanie urządzeń oraz ich czyszczenie,
    • dbanie o czystość stanowiska pracy oraz powierzony sprzęt.

    Wymagania / Oczekiwania:

    • umiejętność diagnozowania awarii,
    • doświadczenie w naprawie elektronarzędzi mile widziane,
    • uprawnienia Sep 1 kV lub gotowość do ich zrobienia (finansowane przez pracodawcę)
    • kompetencje tzw. złotej rączki,
    • wykształcenie min. średnie techniczne o specjalności elektronika lub elektryka będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • praca jednozmianowa,
    • godziny pracy: 08:00- 16:00 od poniedziałku do piątku,
    • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
    • dofinansowanie do szkoleń, bezpłatna nauka j. angielskiego,
    • możliwość skorzystania z koszyka benefitów, m.in. karty sportowej, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego (dopłata pracodawcy),
    • udział w aktywnościach sportowych, finansowanych przez firmę: Runmageddon, korty do gry w badmintona.
    Wszystkie ofertyKowaleInżynieriaInneSerwisant elektronarzędzi / praca w magazynie