• Wszystkie ofertyGdańskLogistykaLogistykaStażysta | Intern in Purchasing Department
    Stażysta | Intern in Purchasing Department
    Nowa
    Logistyka
    Trident BMC Sp. z o.o.

    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    Opis stanowiska

    Trident BMC Sp. z o.o. to międzynarodowa firma, świadcząca usługi inżynierskie, wykonawcze i serwisowe dla najbardziej znanych armatorów, stoczni i klientów offshore z całego świata. Dostarczamy rozwiązania w zakresie wnętrz statków, systemów okrętowych, rozwiązań elektromechanicznych oraz automatyki i sterowania.

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Główne obowiązki

    • kontrola terminowości złożonych zamówień,
    • kontakt telefoniczny i mailowy z dostawcami,
    • współpraca z działem Logistyki, Magazynem i Project Managerami,
    • przygotowywanie raportów statusu zamówień i ich dystrybucja wewnątrz firmy,
    • pozyskiwanie certyfikatów materiałowych od dostawców.

    Nasze wymagania

    Szukamy osoby, która ukończyła lub jest w trakcie studiów w obszarze zakupów, handlu zagranicznego, ekonomii lub pokrewnych, dobrze zna MS Office i umie porozumiewać się w języku angielskim.

    Oferujemy

    • Zatrudnienie na umowę zlecenie od zaraz na okres min 6 miesięcy z możliwością przedłużenia lub przejścia na etat,
    • minimum 3 dni pracy na tydzień,
    • wynagrodzeniem na poziomie minimalnej krajowej.
    Wszystkie ofertyGdańskLogistykaLogistykaStażysta | Intern in Purchasing Department