• Wszystkie ofertyŚwidnikInżynieriaElektronikaInspektor Jakości
    Inspektor Jakości
    Nowa
    Inżynieria
    TRILUX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    Microsoft Office

    narzędzia jakościowe

    Opis stanowiska

    ”TRILUX Simplify Your Light” stands for the simplest and safest way to a customized, energy-efficient and sustainable lighting solution. As a successful company in the European lighting industry and market leader in Germany, we are looking for employees who would like to build up the new production site in Poland and develop the local business together with us.

    With existing production sites in Spain and Germany and the goal to continue our growth plan across Europe, we offer you an exciting opportunity to boost your career with us. Become part of the team and contribute your skills and experience to an exciting and future-oriented company.

    Twój zakres obowiązków

    • Planowanie i przeprowadzanie wyrywkowych kontroli produktów gotowych
    • Planowanie i przeprowadzanie kontroli dostarczanych komponentów
    • Przeprowadzanie kontroli jakości serii zerowej i wstępnych kontroli próbek
    • Inicjowanie i monitorowanie działań naprawczych i prewencyjnych w przypadku problemów jakościowych wewnątrz firmy i u dostawców
    • Rozwiązywanie problemów technicznych związanych z urządzeniami testowymi
    • Przygotowanie dokumentacji testowej/programów testowych do końcowych testów elektrycznych
    • Zarządzanie urządzeniami pomiarowymi podlegającymi kalibracji
    • Przeprowadzanie weryfikacji stanowisk pracy pod kątem ESD (wyładowań elektrycznych)
    • Wspieranie rozwoju kultury jakości – prowadzenie spotkań i szkoleń
    • Opracowywanie procedur, instrukcji i metod zapewniania jakości

    Nasze wymagania

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej
    • Doświadczenie zawodowe w dziedzinie mechatroniki, elektroniki lub pokrewnej
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
    • Doświadczenie w obsłudze oprogramowania, aplikacji i innych zdigitalizowanych narzędzi w obszarze kontroli jakości
    • Znajomość narzędzi jakościowych
    • Dobre umiejętności komunikacyjne
    • Umiejętność pracy w zespole i analitycznego myślenia
    • Elastyczność i własne inicjatywy
    • Gotowość do pracy na 2 zmiany
    • Dobra znajomość języka angielskiego

    Mile widziane

    • Znajomość języka niemieckiego

    To oferujemy

    • Przyjazną atmosferę, koncentrację na ludziach i zespołach
    • Udział w projekcie greenfield
    • Szkolenia krajowe i zagraniczne
    • Benefity: opieka medyczna, MyBenefit System (kafeteria/Multisport), ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków