• Oferty
  • Wszystkie ofertyLublinInżynieriaInneInżynier Procesu
    Inżynier Procesu
    Nowa
    Inżynieria
    TRILUX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    SAP

    język angielski

    Opis stanowiska

    ”TRILUX Simplify Your Light” stands for the simplest and safest way to a customized, energy-efficient and sustainable lighting solution. As a successful company in the European lighting industry and market leader in Germany, we are looking for employees who would like to build up the new production site in Poland and develop the local business together with us.

    With existing production sites in Spain and Germany and the goal to continue our growth plan across Europe, we offer you an exciting opportunity to boost your career with us. Become part of the team and contribute your skills and experience to an exciting and future-oriented company.

    Twój zakres obowiązków

    • Zarządzanie, organizacja i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów montażu i przed montażu
    • Współpraca przy industrializacji
    • Weryfikowanie zmian konstrukcyjnych i nowych projektów oświetlenia
    • Tworzenie i aktualizacja instrukcji pracy i stanowiskowych
    • Programowanie maszyn i urządzeń w tym kluczy elektrycznych
    • Administrowanie systemem IT zarządzania produkcją i pracownikami wraz z instrukcjami pracy
    • Definiowanie i wdrażanie usprawnień optymalizujących procesy produkcyjne i jakość
    • Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych związanych z procesem montażu
    • Określanie i wprowadzanie standardów zarządzania wizualnego oraz 5S a także innych związanych z obszarem produkcyjnym
    • Codzienna analiza wyników produkcyjnych, powiązanych wskaźników, komunikacja z pracownikami i budowanie planów korekcyjnych
    • Współpraca z innymi zakładami Grupy na terenie Europy

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej
    • Praktyczna znajomość lean manufacturing
    • Doświadczenie w skutecznym zarządzaniu projektami inwestycyjnymi
    • Znajomość języka angielskiego – poziom umożlwiający swobodną, codzienną komunikację z zagranicznym zespołem
    • Dobra, praktyczna znajomość Office 365 i innych narzędzi do zarządzania projektami
    • Doświadczenie w korzystaniu z SAP
    • Dobre umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
    • Umiejętność pracy w zespole
    • umiejętność programowania kluczy elektrycznych

    To oferujemy

    • Udział w projekcie greenfield
    • Przyjazną atmosferę, koncentrację na ludziach i zespołach
    • Szkolenia krajowe i zagraniczne
    • Benefity: opieka medyczna, MyBenefit System (kafeteria / multisport), ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie posiłków