• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingMarketing Support
    Marketing Support
    Marketing
    Umbrella Marketing Gruop

    Warszawa
    1 191 - 1 267 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    administracja

    B2B marketing

    content marketing

    digital marketing

    influencer marketing

    Microsoft Office

    Mile widziane

    Meta Ads

    Google Ads

    Google Analytics

    Adobe Photoshop

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Umbrella Marketing Group – dynamicznie rozwijająca się agencja marketingowa, która wspiera klientów w budowaniu skutecznych strategii marketingowych, poszukuje Marketing Support do swojego zespołu!

    Zakres obowiązków:

    • Wsparcie zespołu marketingowego w codziennych zadaniach administracyjnych i operacyjnych
    • Pomoc przy tworzeniu i realizacji kampanii marketingowych online i offline
    • Koordynacja działań promocyjnych, w tym zarządzanie materiałami marketingowymi
    • Wsparcie zespołu Digital w działaniach Influencer Marketingu
    • Wsparcie zespołu B2B w programach ambasadorskich, lojalnościowych.
    • Analiza i raportowanie wyników działań marketingowych (Google Analytics, media społecznościowe)
    • Współpraca z działem kreatywnym oraz zewnętrznymi partnerami
    • Monitorowanie trendów rynkowych i działań konkurencji

    Wymagania:

    • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w branży marketingowej
    • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie
    • Zdolności analityczne i umiejętność wyciągania wniosków z danych
    • Kreatywność, inicjatywa i umiejętność pracy w zespole
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B2)

    Oferujemy:

    • Możliwość pracy w 100% zdalnie
    • Stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie
    • Praca w godzinach 7:00-15:00 lub 8:00-16:00 lub 9:00-17:00
    • Wsparcie i możliwość rozwoju w ambitnym zespole specjalistów
    • Szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego

    1 191 - 1 267 USD