• Wszystkie ofertyPiasecznoHoReCaGastronomiaBrand Manager/Opiekun marki MARKET GROUNDS
    Brand Manager/Opiekun marki MARKET GROUNDS
    HoReCa
    UniPack Maciejko sp. z o.o.

    Piaseczno
    2 535 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    employer branding

    branża gastronomiczna

    Mile widziane

    B2B marketing

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Twój zakres obowiązków:

    ·        Wprowadzenie i rozwój sprzedaży produktów następujących marek spożywczych dla gastronomii: TE Teahouse Exclusives, One&Only, The Yeah Blend, John&John firmy Market Grounds Germany

    ·        Koordynowanie i czynne uczestnictwo w poszczególnych etapach wprowadzania produktów na rynek

    ·        Przygotowanie planu działań promocyjnych i handlowych, mających tworzyć wizerunek marki na polskim rynku

    ·        Zapewnienie dostępu do wiedzy oraz wsparcie handlowców w procesie sprzedaży

    ·        Budowanie i rozwijanie silnych relacji z kluczowymi klientami

    ·        Inicjowanie i planowanie działań promocyjnych w social mediach

    ·        Utrzymywanie kontaktu z działem sprzedaży i marketingu Market Grounds

    ·        Przeprowadzanie prezentacji i szkoleń produktowych dla klientów

    Nasze wymagania:

    ·        Doświadczenie w branży gastronomicznej, w szczególności w charakterze baristy jednej z rozpoznawalnych sieci kawiarni

    ·        Znajomość i praktyczna wiedza na temat branży kawiarnianej

    ·        Mile widziane kursy, szkolenia i udział w konkursach/zawodach baristycznych

    ·        Otwartość na ludzi i umiejętność budowania relacji biznesowych

    ·        Samodzielność, podchodzenie do zadań z pasją i zaangażowaniem

    ·        Gotowość i dyspozycyjność do spotkań z klientami na terenie całej Polski

    ·        Umiejętność przygotowania prezentacji w Power Point

    ·        Znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

    ·        Własny samochód + prawo jazdy kat. B

    ·        Praca stacjonarna Piaseczno k/Warszawy + wyjazdy do klientów

    Co oferujemy:

    ·        Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B

    ·        Wynagrodzenie miesięczne 10 000,00 zł netto + premia od wyników sprzedażowych

    ·        Narzędzia pracy: laptop, telefon

    ·        Dofinansowanie do karty Multisport

    Wszystkie ofertyPiasecznoHoReCaGastronomiaBrand Manager/Opiekun marki MARKET GROUNDS
    2 535 USD

    B2B