• Wszystkie ofertyŁódźSprzedażSprzedażDOBRA praca dla STUDENTA
    DOBRA praca dla STUDENTA
    Nowa
    Sprzedaż
    Unique People Sp. z o.o.

    Łódź
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    empatia

    Opis stanowiska

    Nie tylko zdobędziesz tutaj swoje pierwsze doświadczenia zawodowe i zarobisz pieniądze, ale również będziesz miał okazję spędzić czas w przyjemnej atmosferze i poznać interesujących ludzi!

    Jeżeli jesteś studentem bądź uczniem, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

    DOBRA praca dla STUDENTA -elastyczny grafik, biuro w CENTRUM!

    Miejsce pracy: Łódź

    Twoje zadania:

    -Telefoniczna obsługa Naszych stałych Klientów zwykłych jak i biznesowych,

    -Prezentowanie i sprzedaż aktualnych ofert.

    -dbanie o pozytywny wizerunek naszego Kontrahenta,

    - Realizacja planów sprzedaży i zakładanych działań sprzedażowych,

    - Raportowanie działań.

    Oczekujemy:

    - Chęci do rozwoju i nauki,

    - Uśmiechu i pozytywnego nastawienia,

    Dobrej dykcji,

    - Łatwości w nawiązywaniu kontaktów,

    Dyspozycyjności na pakiet wdrożeniowy (5 dni)

    Dyspozycyjności min. 25h w ciągu tygodnia i w min. 1 lub 2 soboty miesięcznie.

    Co oferujemy?

    - Pracę z fajnymi i młodymi ludźmi,

    - Szereg szkoleń i pomoc ze strony trenerów,

    Stałą stawkę godzinową 28,10zł brutto,

    - Atrakcyjny system premiowy,

    Elastyczne godziny pracy - Ty decydujesz, kiedy pracujesz,

    - Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Łodzi,

    - Konkursy i imprezy integracyjne.

    Nie wymagamy doświadczenia!

    Wdrożenie wstępne zapewni Ci pełne przygotowanie do pracy.

    Liczy się dla nas Twój entuzjazm i pozytywna energia!

    Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej, o nr. 15946, która prowadzi kompleksowy proces rekrutacji dla swojego klienta CCIG Group.

    Dołącz do nas już dziś!