• Wszystkie ofertyWrocławSprzedażSprzedażOpiekun Klienta Premium | branża motoryzacyjna
    Opiekun Klienta Premium | branża motoryzacyjna
    Nowa
    Sprzedaż
    Unique People Sp. z o.o.

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    wykształcenie wyższe

    branża motoryzacyjna

    Microsoft Office

    Mile widziane

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    Unique People to Agencja Zatrudnienia o numerze 27584, która prowadzi kompleksowy proces rekrutacji dla Spółek CCIG Group - największej grupy call center w Polsce, z oddziałami w ponad 15 miastach w Polsce i Ukrainie.

    CCIG Group to największa w Polsce firma z branży call i contact center. Nasi współpracownicy odgrywają ważną rolę w osiąganiu sukcesów. Cechuje nas elastyczność, wysoka jakość, dynamika działania i nastawienie na realizację celów. Obecnie do Działu call center w naszej wrocławskiej lokalizacji, w samym centrum wrocławskiego rynku, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Jako Opiekun Klienta w branży motoryzacyjnej będziesz odpowiedzialny/a za:

    • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientem,
    • aktywna sprzedaż produktów,
    • rzetelną i szczegółową analizę zgłoszeń klienta oraz monitorowanie procesu realizacji zgłoszeń,
    • ścisłą współpracę z dealerami salonów motoryzacyjnych,
    • obsługę Klienta poprzez różne kanały komunikacji - połączenia przychodzące, połączenia wychodzące, sms, mail, livechat.

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
    • zainteresowania branżą motoryzacyjną,
    • umiejętność posługiwania się językiem angielskim w mowie i piśmie na poziomie B2,
    • bardzo dobre zdolności organizacyjne i nastawienie na realizację celów,
    • minimum roczne doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży, mile widziane w branży motoryzacyjnej,
    • komunikatywność i umiejętność budowania relacji,
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i dobra znajomość pakietu Office,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • prawo jazdy kat. B mile widziane,
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność,
    • sumienność i rzetelność w wykonywaniu swoich obowiązków.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • długoterminową współpracę,
    • profesjonalne wdrożenie do pracy i wsparcie przełożonego,
    • możliwość rozwoju zawodowego w strukturze organizacji,
    • niezbędne narzędzia do pracy,
    • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
    • nowoczesne biuro w centrum Wrocławia,
    • swobodny dress code i przyjazną atmosferę pracy.

    Jesteś zainteresowany/a? Masz pytania? Wyślij swoją aplikację, chętnie porozmawiamy i omówimy wszelkie szczegóły.

    Wszystkie ofertyWrocławSprzedażSprzedażOpiekun Klienta Premium | branża motoryzacyjna