• Wszystkie ofertyKielceSprzedażSprzedażTelefoniczny Doradca Klienta
    Telefoniczny Doradca Klienta
    Nowa
    Sprzedaż
    Unique People Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    obsługa klienta

    sprzedaż

    Mile widziane

    status studenta

    Opis stanowiska

    Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej, o nr. 15946, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje kandydatów na stanowisko Telefoniczny Doradca Klienta.

    Miejsce pracy: Kielce

    Twoje zadania:

    • badanie potrzeb klientów,

    • aktywna sprzedaż produktów,

    • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,

    • raportowanie bieżących wyników prac.

    Nasze oczekiwania:

    • preferowane dynamiczne osoby (nawet bez doświadczenia),

    • umiejętność nawiązywania kontaktów z klientem,

    • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,

    • silna motywacja do realizacji wyznaczonych celów.

    Oferujemy Tobie:

    • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + wysoka prowizja sprzedażowa,

    • regularne szkolenia podnoszące kompetencje,

    • wynagrodzenie 2 razy w miesiącu,

    • elastyczny grafik pracy - sam decydujesz kiedy pracujesz,

    • możliwość awansu w strukturach firmy.

    Dbamy o jak najlepsze przygotowanie naszych konsultantów do pracy, dlatego po wdrożeniu wstępnym zapraszamy Cię na praktyczny pakiet przygotowawczy, pozwalający ugruntować w praktyce zdobytą wiedzę, aby jeszcze lepiej przygotować Cię do nowej roli.

    Wszystkie ofertyKielceSprzedażSprzedażTelefoniczny Doradca Klienta