#JoinUteam 🦆
Cześć, jesteśmy Univio – partner cyfrowej transformacji handlu. Już od 25 lat pracujemy z globalnymi klientami, realizując setki projektów dla topowych marek. Znajdziesz u nas stabilne zatrudnienie, a jednocześnie luźną, niezobowiązującą atmosferę. Nasza organizacja opiera się na kulturze otwartości i dzielenia się wiedzą. Wspólnie pracujemy, rozwijamy się i inspirujemy.
Dobre projekty wymagają dobrych zespołów! Sprawdź, które na Ciebie czekają!
🧡Marketing to bardzo aktywny zespół - wszystkie pomysły i wszelka kreatywność są mile widziane, a nawet wskazane. Trafisz do teamu odpowiedzialnego za promocję płatną w obszarze Inbound oraz Outbound. Chociaż każdy ma swój obszar specjalizacji, zespół ceni sobie otwartą komunikację i wzajemne wsparcie. Wszyscy nasi marketerzy zajmują się szeroką gamą tematów związanych z projektami rozwijanymi w całej firmie, więc możesz spodziewać się bliskiej współpracy z innymi zespołami. Tutaj dobre relacje i umiejętności interpersonalne to podstawa. Ale jedno jest zawsze pewne - u nas nie będziesz się nudzić !!!
💜 Twoja rola:
💜 Świetnie się u nas odnajdziesz, jeśli:
Sprawdź, dlaczego warto z nami pracować! 👇👇👇
Dajemy Ci możliwości rozwoju:
🔸Spotkania wewnątrzfirmowe i zewnętrzne
🔸Wsparcie mentorów – liderów technicznych
🔸Konferencje w Polsce i za granicą
🔸Zespołowy budżet rozwojowy – lubimy się uczyć
🔸Treningi umiejętności miękkich – HRowy Yoda zawsze Ci pomoże!
Słynne „owocowe czwartki” też mamy, ale co ważniejsze, możesz liczyć na:
👅 Grupowe zajęcia języka angielskiego
🏊♀️ Multisport
🩺Prywatną opiekę medyczną
💰Ubezpieczenie na życie
🎉Liczne integracje firmowe (jak np. Beach Bar Party, Boat Party i inne Party!)
📙Firmową bibliotekę (książka warta uwagi – zamawiasz ją u nas i wszyscy zyskujemy nową wiedzę!)
🙋Program rekomendacji pracowników (ty polecasz, my płacimy)
Jak wygląda nasz proces rekrutacyjny?
1️⃣ Aplikujesz na ogłoszenie - Wysyłasz swoje CV, a my nie możemy się doczekać, żeby je zobaczyć
2️⃣ Rozmowa z rekruterem - Nasza rekruterka, Sabina, zadzwoni na ok. 30 minut do Ciebie po weryfikacji CV, żeby lepiej Cię poznać i opowiedzieć o wszystkim, co musisz wiedzieć
3️⃣Spotkanie z managerem – Około tydzień od rozmowy będziesz miał(a) okazję porozmawiać z osobą, która może być Twoim przyszłym liderem i na którym zweryfikujemy Twoją wiedzę. Takie spotkanie średnio trwa 1,5 godziny
4️⃣ Spotkanie z Managerem i członkiem zespołu marketingu - Podczas spotkania z naszym zespołem, będziesz miał(a) okazję poznać osoby, z którymi potencjalnie będziesz najbliżej współpracować i które odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania o rolę.
5️⃣ Decyzja - Po wszystkim do dwóch tygodni wrócimy do Ciebie z odpowiedzią. Trzymamy kciuki! 🤞
Netto miesięcznie - B2B
Brutto miesięcznie - UoP
Rekomendowane oferty