Oferty
Kierowca C lub C+E
Nowa
Logistyka

2 600 - 3 000 EURNetto miesięcznie - Dowolna
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca mobilna

Wymagane umiejętności

język niemiecki

prawo jazdy kat. B

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna
Friendly offer

Praca dla Kierowców C i C+E! 🚛

Współpracuję z renomowaną niemiecką firmą i obecnie poszukuję kierowców z kategorią C lub C+E! Oferujemy stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz bezpłatne zakwaterowanie. Jeśli masz doświadczenie za kierownicą ciężarówki i znasz podstawy języka niemieckiego – to idealna oferta dla Ciebie!

Aktualnie poszukujemy kierowców na:

  • Wywrotki
  • BDF-y
  • Cysterny
  • Chłodnie
  • Inne – zadzwoń, a na pewno znajdziemy coś odpowiedniego dla Ciebie!

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii C lub C+E
  • Doświadczenie w transporcie
  • Karta kierowcy
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego (wystarczy do codziennej komunikacji)
  • Gotowość do pracy na terenie Niemiec

Co oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę – stabilne zatrudnienie i pewność warunków
  • Bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych pokojach 2-osobowych lub dopłatę do własnego mieszkania
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, które doceni Twoje umiejętności
  • Wsparcie polskojęzycznych koordynatorów – zawsze jesteśmy do dyspozycji
  • Organizację przejazdu do Niemiec
  • Różne systemy pracy – dostosowane do Twoich preferencji
  • Możliwość podjęcia pracy praktycznie od zaraz!

Zainteresowany/a? Nie czekaj!

Jeśli szukasz stabilnej pracy w Niemczech skontaktuj się z nami już dziś! Wyślij swoje CV lub zadzwoń bezpośrednio pod numer:

📞 664 257 537

📞 605 035 444

2 600 - 3 000 EUR

Dowolna