• Wszystkie ofertyWarszawaPMProject Manager / Product Owner - Upcade.xyz
    Project Manager / Product Owner - Upcade.xyz
    Nowa
    PM
    Upcade.xyz Gaming and Infrastructure Hub

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Product Owner

    team building

    zarządzanie zespołem

    współpraca z partnerami

    zarządzanie projektami

    project management

    wdrażanie produktów

    język angielski

    Mile widziane

    wykorzystanie AI

    praca w startupie

    Przedsiębiorczość

    znajomość web3/blockchain

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Poszukujemy doświadczonego i samodzielnego Project Managera / Product Ownera, który dołączy do naszego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za całościowe zarządzanie projektami oraz rozwój produktów, ze szczególnym naciskiem na realizację celów biznesowych oraz efektywną współpracę z zespołem technologicznym. Project Manager / Product Owner będzie kluczowym ogniwem w koordynowaniu pracy zespołów oraz współpracy z partnerami.

    Kluczowe obowiązki:

    • Zarządzanie Projektami: Planowanie, koordynacja oraz nadzorowanie realizacji projektów od fazy koncepcji po wdrożenie, zapewniając realizację zadań w terminie i zgodnie z budżetem.
    • Definiowanie Wymagań Produktowych: Określanie wymagań i priorytetów produktowych w oparciu o potrzeby rynku i użytkowników, we współpracy z zespołem biznesowym oraz technologicznym.
    • Roadmapa Produktu: Tworzenie i aktualizacja roadmapy produktu, monitorowanie postępu i wprowadzanie niezbędnych modyfikacji.
    • Zarządzanie Zespołem: Bliska współpraca z zespołem deweloperskim oraz UX/UI, wspieranie zespołu w realizacji celów, zarządzanie priorytetami backlogu oraz rozwiązywanie pojawiających się wyzwań.
    • Komunikacja z partnerami: Regularna komunikacja z kluczowymi partnerami, raportowanie postępu prac oraz zbieranie feedbacku w celu dopasowania rozwoju produktu do oczekiwań.
    • Optymalizacja Procesów: Proponowanie i wdrażanie usprawnień procesów zarządzania projektami oraz produktami w celu podniesienia efektywności.

    Wymagania:

    • Minimum 3 lat doświadczenia na stanowisku Project Managera lub Product Ownera w branży IT, preferowane doświadczenie w obszarze Web3 lub gamingowym.
    • Umiejętność zarządzania pełnym cyklem życia projektu, od koncepcji po wdrożenie.
    • Zdolność do efektywnego komunikowania się z zespołami technicznymi, biznesowymi i marketingowymi.
    • Doświadczenie w pracy z metodykami Agile (Scrum, Kanban).
    • Doskonałe umiejętności organizacyjne, analityczne oraz umiejętność zarządzania priorytetami.
    • Płynne posługiwanie się językiem angielskim, proaktywność i umiejętność pracy samodzielnej.

    Oferujemy:

    • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy oparty na wynikach projektu.
    • Brak biurokracji i mikrozarządzania, możliwość pełnej odpowiedzialności za projekty.
    • Dynamiczne środowisko pracy w jednej z najbardziej innowacyjnych branż technologicznych.
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz pracy z doświadczonymi specjalistami z branży.

    Jeśli jesteś gotowy/gotowa na nowe wyzwania i chcesz dołączyć do zespołu, który zmienia oblicze Web3 i gamingu, wyślij swoje CV oraz napisz, dlaczego chcesz z nami pracować poprzez komunikator Telegram: @MrScream_web3

    P.S. Rozglądamy się ogólnie za poszerzeniem naszego zespołu, zatem chętnie porozmawiamy też z osobami z mniejszym doświadczeniem, ale ciekawymi pomysłami i wizją :)

    Czekamy na Twoje zgłoszenie!

    Wszystkie ofertyWarszawaPMProject Manager / Product Owner - Upcade.xyz