• Oferty
  • Wszystkie ofertyKrakówSEOSenior SEO Specialist
    Senior SEO Specialist
    SEO
    Vasco Electronics

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    W Vasco od 2008 roku zajmujemy się łamaniem barier językowych. Produkujemy oraz sprzedajemy elektroniczne tłumacze. Jesteśmy polską firmą, która wywodzi się z Krakowa, ale od lat działamy na rynku międzynarodowym.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    analiza

    SEO

    Wordpress

    priorytetyzacja

    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    Do naszego 30-osobowego działu Marketingu poszukujemy Senior SEO Specialist.

    Jeśli jesteś gotów/a sprawić, aby nasze strony internetowe, którymi się zajmuje, znalazły się i utrzymały na jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania, po wpisaniu przez użytkownika konkretnej frazy.— prawdopodobnie to Ciebie szukamy! Do tego wszystkiego możesz spodziewać się licznych negocjacji, wielu naprawdę ciekawych zadań i tego, że każdy dzień będzie wyglądał inaczej.

    Jeśli właśnie tego szukasz, nic tylko aplikuj :)

    Miejsce pracy: Kraków

    Tryb pracy: Hybrydowy

    Etat: Full time

    Rodzaj umowy: Umowa o Pracę, B2B

    Zakres obowiązków

    • Dobór słów kluczowych w różnych językach na różne rynki
    • Audytowanie techniczne stron WWW
    • Przygotowywanie wytycznych dotyczących treści dla zespołu Copywriterów oraz ich weryfikacja
    • Przygotowywanie wytycznych dotyczących portali do publikacji artykułów zewnętrznych dla zespołu PR oraz ich weryfikacja
    • Przygotowywanie wytycznych dla zespołu Web Development mających na celu zoptymalizowanie danej witryny WWW dla wyszukiwarki oraz weryfikacja wdrożeń
    • Rekomendowanie zmian w architekturze witryny, treściach i innych czynnikach w celu poprawy pozycjonowania stron WWW
    • Proponowanie rozwiązań mających na celu poprawę pozycjonowania stron WWW
    • Rozwój techniczny i contentowy blogów w platformie WordPress
    • Praca z programem ChatGPT w zakresach, jak:
    • Analiza danych,
    • Tworzenie treści,
    • Tworzenie wtyczek do WordPress,
    • Monitorowanie efektów kampanii SEO przy użyciu narzędzi, jak: Ahrefs, Google Search Console, Google Analytics 4

    Nasze oczekiwania

    • Minimum 5 lat doświadczenia w prowadzeniu kampanii SEO
    • Znajomość narzędzi Google Search Console, Google Analytics 4, Ahrefs (lub podobne), ScreamingFrog (lub podobne)
    • Znajomość środowiska WordPress
    • Znajomość środowiska danych uporządkowanych Schema
    • Kreatywność oraz chęć nieustannego rozwoju
    • Samodzielność i odpowiedzialność
    • Wysoko rozwinięte umiejętności współpracy i komunikacji
    • Biegła znajomość j. angielskiego, na poziomie min. B2

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii SEO na rynkach zagranicznych
    • Znajomość narzędzia SurferSEO
    • Wykształcenie wyższe związane z informatyką lub marketingiem

    Oferujemy

    • Opartą na wartościach kulturę organizacyjną i nieformalną atmosferę
    • Duży wpływ na kształt pracy zespołu
    • Budżet do wykorzystania na platformie Worksmile, która oferuje dostęp do takich benefitów jak m.in. Multisport, Allianz, Luxmed, PZU oraz wiele innych
    • Elastyczny czas pracy
    • Budżet szkoleniowy
    • Dodatkowe dni wolne
    • Dofinansowanie okularów korekcyjnych 800 zł
    • Pełny, wysokiej jakości sprzęt do pracy
    • Częste integracje
    • Atrakcje w biurze tj. PS5 + VR2, biuro przyjazne zwierzętom, przekąski i owoce w biurze
    • Parking przy biurze
    Wszystkie ofertyKrakówSEOSenior SEO Specialist