• Wszystkie ofertyPoznańZdrowieOpieka medycznaBadania kliniczne - Lekarz Laryngolog
    Badania kliniczne - Lekarz Laryngolog
    Nowa
    Zdrowie
    VB Idea Prosta Spółka Akcyjna

    Poznań
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    badania kliniczne

    GCP

    Opis stanowiska

    VB Idea Prosta Spółka Akcyjna to wiodąca firma w branży rekrutacji personelu medycznego.

    Nasza firma specjalizuje się w rekrutacji lekarzy do różnorodnych projektów badawczych, które mają na celu rozwój medycyny i poprawę zdrowia pacjentów. Współpraca z nami to możliwość poszerzenia wiedzy i doświadczenia zawodowego, a także przyczynienia się do odkrywania innowacyjnych rozwiązań medycznych. Dołącz do naszego zespołu i razem kształtujmy przyszłość medycyny!

    Firma VB Idea Prosta Spółka Akcyjna obecnie poszukuje lekarzy:

    Badania kliniczne - Lekarz Laryngolog - Poznań

    Miejsce pracy: Poznań; POLSKA

    OFERTA:

    Oferty według lokalizacji:

    • Poznań (Laryngolog: lekarz badacz, lekarz współbadacz, lekarz referral)

    (Nie wymagamy od lekarza referrala specjalizacji w podanym obszarze)

    OCZEKIWANIA:

    • Znajomość GCP (mile widziany aktualny certyfikat GCP),
    • Na stanowisku badacza - specjalizacja i wcześniejsze doświadczenie jako główny badacz,
    • Na stanowisku współbadacza - specjalizacja, mile widziane doświadczenie przy projektach badawczych,
    • Na stanowisku lekarza referrala - oczekujemy rekrutacji pacjentów do badań,
    • Dostępność do pracy w Instytucie w zakresie minimum 2-4h na tydzień,
    • Zainteresowanie tematyką badań klinicznych,
    • Aktualne prawo wykonywania zawodu,
    • Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą.

    OPIS STANOWISKA:

    • Praca w ośrodku badań klinicznych - 2-4h w tygodniu,
    • Aktywna rekrutacja pacjentów do projektów klinicznych,
    • Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z wytycznymi protokołu badania klinicznego oraz procedurami operacyjnymi ośrodka,
    • Współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentom bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej.

    OFERUJEMY:

    • Współpracę ze sponsorem od etapu feasibility do close-out badania,
    • Zawarcie korzystnych umów poprzedzonych analizę prawną i biznesową,
    • Negocjacje budżetu badania w imieniu badacza i ośrodka,
    • Wsparcie ze strony doświadczonych koordynatorów badań,
    • Obecność podczas wizyt monitorujących, audytów, inspekcji,
    • Narzędzia w rekrutacji i utrzymaniu pacjentów w badaniu,
    • Elastyczne terminy,
    • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt,
    • Możliwość udziału w innowacyjnych projektach zmieniających oblicze medycyny w Polsce,
    • Możliwość współpracy z profesjonalistami z branży i podnoszenia kompetencji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, konferencjach,
    • Zdobycie unikatowej wiedzy i doświadczenia z dziedziny badań klinicznych.
    Wszystkie ofertyPoznańZdrowieOpieka medycznaBadania kliniczne - Lekarz Laryngolog