• Wszystkie ofertyChrzanówZdrowieOpieka medycznaChirurg naczyniowy - Chrzanów
    Chirurg naczyniowy - Chrzanów
    Nowa
    Zdrowie
    VB Idea Prosta Spółka Akcyjna

    Chrzanów
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    medycyna

    samodzielność

    Opis stanowiska

    VB Idea Prosta Spółka Akcyjna to wiodąca firma w branży rekrutacji personelu medycznego

    Nasza agencja rekrutacji medycznych oferuje nie tylko szeroki wybór atrakcyjnych ofert pracy, ale także profesjonalne wsparcie i opiekę na każdym etapie rekrutacji. Dołącz do naszego zespołu i odkryj nieograniczone możliwości rozwoju i kariery w branży medycznej.

    Firma VB Idea Prosta Spółka Akcyjna obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Chrzanów; POLSKA

    OCZEKUJEMY:

    • Dyplomu ukończenia studiów medycznych oraz aktualnego prawa wykonywania zawodu,
    • II-go stopnia specjalizacji lub ukończonej specjalizacji wg nowego trybu, bądź w trakcie specjalizacji,
    • Profesjonalizmu, samodzielności,
    • Znajomości systemu i wymagań NFZ dotyczących prowadzenia dokumentacji medycznej,
    • Wysokiej kultury osobistej, empatii oraz umiejętności komunikacji,
    • Zaangażowania w podnoszenie kwalifikacji zawodowych i aktualizowania wiedzy medycznej.

    OPIS STANOWISKA:

    • Kompleksowa opieka nad pacjentami,
    • Sprawowanie nadzoru nad stanem zdrowia pacjentów,
    • Ustalanie planów opieki oraz współpraca z zespołem opiekuńczo-terapeutycznym,
    • Prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej,
    • Dbałość o zachowanie wysokich standardów medycznych.

    OFERUJEMY:

    • Umowę o pracę (jesteśmy otwarci na inne formy zatrudnienia),
    • Stabilne zatrudnienie w renomowanym prywatnym podmiocie leczniczym,
    • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie doświadczonego zespołu,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach oraz konferencjach,
    • Pracę w zgranym i wspierającym zespole specjalistów,
    • Dodatkowe benefity, takie jak prywatna opieka medyczna, karta multisport,
    • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość częściowego zatrudnienia.