• Wszystkie ofertyWieprzZdrowieOpieka medycznaLekarz ortopeda - Wieprz (okolice Żywca)
    Lekarz ortopeda - Wieprz (okolice Żywca)
    Nowa
    Zdrowie
    VB Idea Prosta Spółka Akcyjna

    Wieprz
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    prawo wykonywania zawodu

    Wykształcenie kierunkowe

    ortopedia

    Opis stanowiska

    VB Idea Prosta Spółka Akcyjna to wiodąca firma w branży rekrutacji personelu medycznego

    Nasza agencja rekrutacji medycznych oferuje nie tylko szeroki wybór atrakcyjnych ofert pracy, ale także profesjonalne wsparcie i opiekę na każdym etapie rekrutacji. Dołącz do naszego zespołu i odkryj nieograniczone możliwości rozwoju i kariery w branży medycznej.

    Firma VB Idea Prosta Spółka Akcyjna obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wieprz; POLSKA

    OCZEKUJEMY:

    • Dyplomu ukończenia studiów medycznych oraz aktualnego prawa wykonywania zawodu,
    • Ukończonej specjalizacji w obszarze ortopedii,
    • Dostępności w wymiarze - 1-2 dni w miesiącu (8-12h miesięcznie),
    • Profesjonalizmu, samodzielności,
    • Znajomości systemu i wymagań NFZ dotyczących prowadzenia dokumentacji medycznej,
    • Wysokiej kultury osobistej, empatii oraz umiejętności komunikacji.

    OPIS STANOWISKA:

    • Kompleksowa opieka nad pacjentami,
    • Sprawowanie nadzoru nad stanem zdrowia pacjentów,
    • Prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej,
    • Dbałość o zachowanie wysokich standardów medycznych.

    OFERUJEMY:

    • Elastyczne warunki współpracy (jesteśmy otwarci na różne formy współpracy),
    • Zatrudnienie w renomowanym prywatnym podmiocie leczniczym,
    • Wynagrodzenie - 50 - 60% od wizyty,
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz stałej współpracy,
    • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość indywidualnego opracowania grafiku.
    Wszystkie ofertyWieprzZdrowieOpieka medycznaLekarz ortopeda - Wieprz (okolice Żywca)