• Wszystkie ofertyKatowiceZdrowieOpieka medycznaLekarz referral - badania kliniczne - Reumatologia
    Lekarz referral - badania kliniczne - Reumatologia
    Nowa
    Zdrowie
    VB Idea Prosta Spółka Akcyjna

    Katowice
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    badania kliniczne

    Opis stanowiska

    VB Idea Prosta Spółka Akcyjna to wiodąca firma w branży rekrutacji personelu medycznego.

    Nasza firma specjalizuje się w rekrutacji lekarzy do różnorodnych projektów badawczych, które mają na celu rozwój medycyny i poprawę zdrowia pacjentów. Współpraca z nami to możliwość poszerzenia wiedzy i doświadczenia zawodowego, a także przyczynienia się do odkrywania innowacyjnych rozwiązań medycznych. Dołącz do naszego zespołu i razem kształtujmy przyszłość medycyny!

    Firma VB Idea Prosta Spółka Akcyjna obecnie poszukuje lekarzy:

    Lekarz referral - badania kliniczne - Reumatologia - Katowice

    Miejsce pracy: Katowice; POLSKA

    OCZEKIWANIA:

    • Zainteresowanie tematyką badań klinicznych,
    • Aktualne prawo wykonywania zawodu,
    • Możliwość rekrutacji pacjentów do badań klinicznych.

    OPIS STANOWISKA:

    • Prowadzenie rekrutacji/kierowanie pacjentów do badań klinicznych.

    OFERUJEMY:

    • Wsparcie ze strony doświadczonych koordynatorów badań,
    • Swobodę w zakresie współpracy,
    • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt,
    • Możliwość udziału w innowacyjnych projektach zmieniających oblicze medycyny w Polsce,
    • Możliwość współpracy z profesjonalistami z branży i podnoszenia kompetencji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, konferencjach,
    • Zdobycie unikatowej wiedzy i doświadczenia z dziedziny badań klinicznych.

    Wszystkie ofertyKatowiceZdrowieOpieka medycznaLekarz referral - badania kliniczne - Reumatologia