• Wszystkie ofertyDrawsko PomorskieZdrowieOpieka medycznaLekarz specjalista radiolog - Drawsko Pomorskie
    Lekarz specjalista radiolog - Drawsko Pomorskie
    Nowa
    Zdrowie
    VB Idea Prosta Spółka Akcyjna

    Drawsko Pomorskie
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    medycyna

    Opis stanowiska

    VB Idea Prosta Spółka Akcyjna to wiodąca firma w branży rekrutacji personelu medycznego

    Nasza agencja rekrutacji medycznych oferuje nie tylko szeroki wybór atrakcyjnych ofert pracy, ale także profesjonalne wsparcie i opiekę na każdym etapie rekrutacji. Dołącz do naszego zespołu i odkryj nieograniczone możliwości rozwoju i kariery w branży medycznej.

    Firma VB Idea Prosta Spółka Akcyjna obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

    Lekarz specjalista radiolog - Drawsko Pomorskie

    Miejsce pracy: Drawsko Pomorskie; POLSKA

    OCZEKUJEMY:

    • Dyplomu ukończenia studiów medycznych oraz aktualnego prawa wykonywania zawodu,
    • II-go stopnia specjalizacji lub ukończonej specjalizacji wg nowego trybu, bądź w trakcie specjalizacji,
    • Profesjonalizmu, samodzielności,
    • Znajomości systemu i wymagań NFZ dotyczących prowadzenia dokumentacji medycznej,
    • Wysokiej kultury osobistej, empatii oraz umiejętności komunikacji,
    • Zaangażowania w podnoszenie kwalifikacji zawodowych i aktualizowania wiedzy medycznej.

    OPIS STANOWISKA:

    • Kompleksowa opieka nad pacjentami,
    • Sprawowanie nadzoru nad stanem zdrowia pacjentów,
    • Ustalanie planów opieki oraz współpraca z zespołem opiekuńczo-terapeutycznym,
    • Prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej,
    • Dbałość o zachowanie wysokich standardów medycznych.

    OFERUJEMY:

    • Umowę o pracę (jesteśmy otwarci na inne formy zatrudnienia),
    • Stabilne zatrudnienie w renomowanym prywatnym podmiocie leczniczym,
    • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie doświadczonego zespołu,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach oraz konferencjach,
    • Pracę w zgranym i wspierającym zespole specjalistów,
    • Dodatkowe benefity, takie jak prywatna opieka medyczna, karta multisport,
    • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość częściowego zatrudnienia.

    PAKIET RELOKACYJNY - DRAWSKO POMORSKIE:

    Oferujemy pakiet relokacyjny:

    dodatek na start: 12 000 zł brutto,

    dodatek mieszkaniowy: 18 000 zł brutto,

    dwa razy w roku: pokrycie kosztów dojazdu do domu,

    pakiet relokacyjny jest wypłacany proporcjonalnie przez okres 12 miesięcy dla osób zmieniających miejsce zamieszkania powyżej 300 km,

    mile widziane osoby spoza Polski, które posiadają znajomość języka polskiego na poziomie minimum B1 i aktualne prawo wykonywania zawodu.

    Wszystkie ofertyDrawsko PomorskieZdrowieOpieka medycznaLekarz specjalista radiolog - Drawsko Pomorskie