• Wszystkie ofertyDrawsko PomorskieZdrowieOpieka medycznaPielęgniarka - Poradnia/Punkt Szczepień - Drawsko Pomorskie
    Pielęgniarka - Poradnia/Punkt Szczepień - Drawsko Pomorskie
    Nowa
    Zdrowie
    VB Idea Prosta Spółka Akcyjna

    Drawsko Pomorskie
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    pielęgniarstwo

    komuniktywność

    empatia

    Opis stanowiska

    VB Idea Prosta Spółka Akcyjna to wiodąca firma w branży rekrutacji personelu medycznego

    Nasza agencja rekrutacji medycznych oferuje nie tylko szeroki wybór atrakcyjnych ofert pracy, ale także profesjonalne wsparcie i opiekę na każdym etapie rekrutacji. Dołącz do naszego zespołu i odkryj nieograniczone możliwości rozwoju i kariery w branży medycznej. Nie czekaj, aplikuj już dziś!

    Firma VB Idea Prosta Spółka Akcyjna obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

    Pielęgniarka - Poradnia/Punkt Szczepień - Drawsko Pomorskie

    Miejsce pracy: Drawsko Pomorskie; POLSKA

    OCZEKUJEMY:

    • Wykształcenia kierunkowego,
    • Aktualnego prawa wykonywania zawodu,
    • Ukończonego pielęgniarskiego kursu szczepień,
    • Komunikatywności i bardzo dobrej umiejętności pracy w zespole,
    • Sumienności i zaangażowania w wykonywane obowiązki,
    • Empatii i opiekuńczego podejścia do pacjentów.

    OPIS STANOWISKA:

    • Zapewnienie całościowej opieki pielęgniarskiej nad pacjentami,
    • Prawidłowe prowadzenie dokumentacji medycznej,
    • Przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa oraz regulacji wewnętrznych w zakresie powierzonych zadań,
    • Współpraca z personelem medycznym, członkami zespołu terapeutycznego oraz z innymi komórkami organizacyjnymi,
    • Promowanie zdrowia i prowadzenie edukacji zdrowotnej.

    OFERUJEMY:

    • Umowę o pracę (możliwość elastycznych form zatrudnienia),
    • Stabilne zatrudnienie w renomowanym prywatnym podmiocie leczniczym,
    • Pakiet świadczeń socjalnych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,
    • Profesjonalne wsparcie w okresie adaptacyjnym oraz szkolenia,
    • Pracę w przyjaznym zespole i nowoczesnym szpitalu.

    PAKIET RELOKACYJNY - DRAWSKO POMORSKIE:

    • Oferujemy pakiet relokacyjny:
    • dodatek na start: 12 000 zł brutto,
    • dodatek mieszkaniowy: 18 000 zł brutto,
    • dwa razy w roku: pokrycie kosztów dojazdu do domu,
    • pakiet relokacyjny jest wypłacany proporcjonalnie przez okres 12 miesięcy dla osób zmieniających miejsce zamieszkania powyżej 300 km,
    • mile widziane osoby spoza Polski, które posiadają znajomość języka polskiego na poziomie minimum B1 i aktualne prawo wykonywania zawodu.

    Wszystkie ofertyDrawsko PomorskieZdrowieOpieka medycznaPielęgniarka - Poradnia/Punkt Szczepień - Drawsko Pomorskie