• Wszystkie ofertyUstrońZdrowieOpieka medycznaPielęgniarka kardiologiczna - Poradnia - Ustroń (Uzdrowisko)
    Pielęgniarka kardiologiczna - Poradnia - Ustroń (Uzdrowisko)
    Nowa
    Zdrowie
    VB Idea Prosta Spółka Akcyjna

    Ustroń
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    komuniktywność

    empatia

    pielęgniarstwo

    Opis stanowiska

    VB Idea Prosta Spółka Akcyjna to wiodąca firma w branży rekrutacji personelu medycznego

    Nasza agencja rekrutacji medycznych oferuje nie tylko szeroki wybór atrakcyjnych ofert pracy, ale także profesjonalne wsparcie i opiekę na każdym etapie rekrutacji. Dołącz do naszego zespołu i odkryj nieograniczone możliwości rozwoju i kariery w branży medycznej. Nie czekaj, aplikuj już dziś!

     Firma VB Idea Prosta Spółka Akcyjna obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Ustroń; POLSKA

    OCZEKUJEMY:

    • Wykształcenia kierunkowego,
    • Aktualnego prawa wykonywania zawodu,
    • Mile widziana specjalizacja lub kurs (lub gotowość do rozwoju zawodowego - podjęcie specjalizacji/kursu),
    • Komunikatywności i bardzo dobrej umiejętności pracy w zespole,
    • Sumienności i zaangażowania w wykonywane obowiązki,
    • Empatii i opiekuńczego podejścia do pacjentów.

    OPIS STANOWISKA:

    • Planowanie i realizacja opieki pielęgniarskiej dostosowanej do stanu zdrowia pacjentów, zgodnie z przyjętymi procedurami, standardami  i wytycznymi obowiązującymi na terenie Placówki,
    • Wykonywanie czynności zapobiegawczych, diagnostycznych, leczniczych i rehabilitacyjnych oraz medycznych czynności ratunkowych,
    • Realizacja zleceń lekarskich w procesie diagnostyki, leczenia i rehabilitacji oraz ich staranne wykonywanie,
    • Współpraca z pielęgniarką oddziałową, lekarzami i pozostałym personelem ośrodka,
    • Staranne i bieżące dokumentowanie wykonywanych czynności pielęgnacyjnych, zleceń lekarskich, obserwacji pacjenta w dokumentacji indywidualnej i zbiorczej.

    OFERUJEMY:

    • Umowę o pracę (możliwość elastycznych form zatrudnienia),
    • Stabilne zatrudnienie w renomowanym prywatnym podmiocie leczniczym,
    • Pakiet świadczeń socjalnych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,
    • Profesjonalne wsparcie w okresie adaptacyjnym oraz szkolenia,
    • Wsparcie finansowe: sfinansowanie studiów, kursów i specjalizacji,
    • Pracę w przyjaznym zespole i nowoczesnym szpitalu.

    PAKIET RELOKACYJNY - USTROŃ:

    • Oferujemy pakiet relokacyjny:
    • dodatek na start: 6 000 zł brutto (wypłacany proporcjonalnie przez 6 miesięcy),
    • dodatek mieszkaniowy: 18 000 zł brutto (wypłacany proporcjonalnie przez 12 miesięcy po 1500zł brutto),
    • pakiet relokacyjny jest wypłacany dla osób zmieniających miejsce zamieszkania powyżej 300 km,
    • mile widziane osoby spoza Polski, które posiadają znajomość języka polskiego na poziomie minimum B1 i aktualne prawo wykonywania zawodu,
    • wsparcie finansowe: sfinansowanie studiów, kursów i specjalizacji.
    Wszystkie ofertyUstrońZdrowieOpieka medycznaPielęgniarka kardiologiczna - Poradnia - Ustroń (Uzdrowisko)