• Wszystkie ofertyNowy TargMarketingeCommerceE-commerce Manager
    E-commerce Manager
    Marketing
    Venicci

    Nowy Targ
    2 028 - 3 042 USDNetto miesięcznie - B2B
    2 028 - 2 535 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    e-commerce

    SEO

    Google Analytics

    SEM

    zarządzanie projektami

    Mile widziane

    WordPress/WooCommerce

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Miejsce pracy: Hybrydowa (Zdalnie + Nowy Targ)

    Opis stanowiska:

    Poszukujemy doświadczonego E-commerce Managera, który dołączy do naszego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie i rozwijanie kanałów sprzedaży online, optymalizację procesów zakupowych oraz zwiększanie konwersji. Wymagana jest znajomość narzędzi e-commerce, analityki internetowej i strategii marketingowych. Idealny kandydat posiada umiejętność efektywnego zarządzania zespołem, analitycznego myślenia oraz znajomość najnowszych trendów w branży e-commerce.

    Obowiązki:

    • Opracowywanie i realizowanie strategii firmy dotyczącej rozwoju sprzedaży internetowej, zarządzanie cyklem sprzedaży w oparciu o wyznaczone cele
    • Zarządzanie e-commercowymi projektami rozwojowymi m.in. strona internetowa
    • Zarządzanie budżetem działań online marketingowych (Google Ads, Email Marketing, SEO itd) na rynkach PL i UK
    • Koordynacja współpracy z zewnętrznymi specjalistami (SEO, Google ADS, marketing automation,projektanci stron oraz WooCommerce)
    • Zarządzanie i rozwój platformy e-commerce we współpracy z agencjami zewnętrznymi
    • Analizowanie trendów rynkowych i opracowywanie nowych rozwiązań zwiększających traffic oraz jego efektywność w sklepie internetowym
    • Wsparcie lidera zespołu marketingu w zakresie wdrażania nowych narzędzi i rozwiazań online (AI, metody płatności,landing page itd)

    Wymagania:

    • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na analogicznych stanowiskach w branży e-commerce
    • Znajomość rynków międzynarodowych
    • Doświadczenie w pracy z zespołami zewnętrznymi oraz wewnętrznymi
    • Wysoki poziom kompetencji komunikacyjnych, samodzielność oraz decyzyjność, a także myślenie strategiczne
    • Rozumienie SEO/ SEM, marketing automation oraz social media
    • Znajomość WordPress/WooCommerce będzie mile widziana
    • Język angielski na poziomie komunikatywnym
    • Mile widziana znajomość różnorodnych kanałów / portali sprzedażowych

    Oferujemy:

    Możliwość pracy hybrydowej.

    Możliwość rozwoju zawodowego na międzynarodowych rynkach.

    Praca w dynamicznym zespole, z dostępem do nowoczesnych narzędzi marketingowych.

    2 028 - 3 042 USD

    B2B

    2 028 - 2 535 USD